progestan adet geciktiricimi yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve pitos25 tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : pitos25
  1. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar bugün aşılamamın 13. günü ve doktror bana progestan verdi ama günde 3 kez kulln dediği için ilaç biitti ve ben tekrar aldım ama sanki bir tuhaflık var ilaç bitti tekrar almammı gerekiyordu yoksa kesmemmi gerekiyor çarşamba kan tahlili yaptırıcam yani adetimi geciktirebilirmiki yardımcı olun lütfen

2. 5 Ağustos 2008
  3. baytar

baytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    progestan düşük oluşmasın diye veriliyor canım,hamile kalabilme olasılığına karşı vermiştir ama sen yinede ikinci kutuyu sorsaydın bi kullanayım mı diye???
    ben bugün doktora gittim adetim gecikti düzensiz(hamiş değilim) bana bunu adet söktürücü olarak verdi ve adet olursan hapı hemen bırak yoksa adetin kesilir dedi,ben ona gebeler kullanmıyor mu bu hapı dedim evet dedi gebelikte düşük olmasın diye verilir dedi bana bilgin olsun...

4. 5 Ağustos 2008
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım şimdi drların çoğu bu hapı düşüğe karşı olarak veriyo.dr belki hamişsindir düşük olmasın diye önlem için vermiştir hayatım.allah gönlüne göre en kısa zamanda sevindirsin seni (ve tüm isteyenleri)

6. 5 Ağustos 2008
  7. elfide

elfide Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Progestanı doktorun biri bana adet geciktirmem için vermişti. Gerçi lekelenmem oldu. Adetimi geciktirmedi. Senin adetini geciktirmiş olabilir. Belki de inşallah hamilesindir.