Progestan hapı kullanıp adeti geçen varmı aciiiiilll

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sevim_li tarafından 7 Mart 2009 başlatılmıştır.

7 Mart 2009
    Konu Sahibi : sevim_li
  1. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben 2 aydır yumurta takibi yaptırıyorum 2 ay öncede tüpbebekle sahip olduğum bebeğimi düşürdüm doktorum hemen takibe aldı şansımız yüksek diye geçen ay yumurta takibinde 2 günüm geçmişti ama negatifti bu ayda 4 günüm geçti umutlanmak istemiyorum bugüzden muayne gününe kadar test yaptırmama kararı aldım ama merak ettiğim sizlerdede prosgestandan sonra gecikmeler oluyormu ayrıca ben progestanı ben fitil olarak kullanıyorum :uhm:

2. 7 Mart 2009
  3. Kardelen

Kardelen çok şükür Pro Üye

Beğenildi:
    2.343
    Ödül Puanları:
    538
    Merhaba canım ben de progestan kullanıyorum. Yaklaşık 7 aydır bir kere 1 gün gecikti. Genelde adet günüme 2-3 gün kala geliyor. Sen bir test yap istersen canım.

4. 7 Mart 2009
  5. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler canım ama p.tesi doktora gidicem

6. 7 Mart 2009
  7. z3yc3

z3yc3 ღ♥...ღ♥...ღ♥.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba kızlar bende bu ay klomen kullanıp yumurta takibi yaptırdım ve hala regli olmadım 8 gün geçti. doktorum bana gebelik görünmüyor dedi ve banada progestan verdi günde 3 tane alıyorum 10 gün kullan ilaç bittikten sonra 2-3 güne kadar regli olursun gebelik varsada bebeğin tutunmasına yardımcı olur zararı olmadığından bahsetti benim merak ettiğimde size ne amaçlı progestan verdi doktorunuz ve ne zaman kullanmaya başladınız?

8. 7 Mart 2009
  9. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende klomen kullandım yumurta takibinde daha sonra yumurtalar çatladıktan sonra progestan hapı verdi ama fitil olarak 200 ml günde 3 defa kullanmamı söyledi gebelik oluşursa düşük tehlikesi olmasın sonuçta düzenli cinsel ilişki veriyo ve yumurtalar çatlıyo döllendiği zaman tutunmasına yardımcı olmak için kullanıyorum

10. 7 Mart 2009
  11. YareNaz

YareNaz Bir Melek diledim verdin Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    bende geçen ay kullandım cnm dr.adetin 10.günü başla dedi.Düşük tehlikesi içindi bana vermesinin nedeni adet günüme 2 gün kala erken geldi benim adetimde fitil değil normal haptı.

12. 7 Mart 2009
  13. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende normal hap ama ben onu fitil olarak kullanıyorum içim kıpır kıpır günüm geçtiği ama yine hüsran olmasın diye test yapmıyorumm dua edin bana p.tesi doktora gidicem

14. 7 Mart 2009
  15. Kardelen

Kardelen çok şükür Pro Üye

Beğenildi:
    2.343
    Ödül Puanları:
    538
    Bana da bebeğin tutunabilmesi için verdi doktor. Daha önce tutunamayıp düşmüştü bebişim.

16. 20 Haziran 2010
  17. nurhaniyet

nurhaniyet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    dün kanamanm geldi 11 haftalık hamileyim doktora gittim bebek canlı kanamam kesldi düşük tehdidi var dedi progestan verdi günde 3 defa . hapı kullanmaya başladığımdan beri halsizlik bulantılarım oluyor birde lekalenmeler oluyor bu normal mi ne kadar sürer acaba bilen var mı.