progestan hapı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ALEYA tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ALEYA
  1. ALEYA

ALEYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    12 haftalık hamıleyım ve gecen hafta dusuk tehlıkem yuzunden progestana basladım.ılaca basladıgım gunden ıtıbaren halsızlık ve bagırsak sorunum olustu yanı ıshal gıbıyım.benm gıbı bu sorunlarla karsılasan varmı.

2. 5 Temmuz 2008
  3. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Canim bu hapi genelde gebeliğin erken dönemlerinde hemen hemen tüm gebeler kullanir bende kullandim hatta düşük tehlikem falanda yoktu ama her ihtimale karşi kullan dedi yani seni ishal yapsa bile bisorun olmaz korkma hatta iyi bile olur ishal olman çünkü kabiz olmada mazallahhh.

4. 5 Temmuz 2008
  5. kardelenk

kardelenk Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    bana tansiyon sorunu yapmıştı, başdönmesi oluyodu çok tansiyonum düşünce..
    dr um olabilir demişti, merak etme...

6. 6 Temmuz 2008
  7. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimde 9hafatalıkken düşük tehlikem olmuştu çok şiddetli kanamam oldu doktorum banada progestan verdi ve 22 haftalık oldum hala kullanıyorum ama ben vajinadan kullanıyorum fitil gibi yani.daha etkili oluyormuş rahmi sıkılastırıyormuş.endişe etme kullan canım ama ishal olayını doktoruna danış istersen.

8. 6 Temmuz 2008
  9. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    progestan bendede mıde ve bagırsak sorunu yaptı..hapı bırakır bırakmaz sorunlarım bitti cok şüküğr..öyle kı her yedıgımı kusar olmustum ..serumla beslenıyorum bu yuzden..şimdi rahatım..düşük tehlıkemde yok gıbı..ılk baslarda kanamalarım olmustu..şimdi sorun yok cok şükür..

10. 6 Temmuz 2008
  11. duygun..

duygun.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de dün başladım progestana kahverngi lekelenmelerim oldu birkaç kez bu yüzden doktor günde 2 kez kullanmamı söyledi

12. 6 Temmuz 2008
  13. mserap

mserap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende hamileyken progestan kullanıyordum ben günde 6 tane içiyordum bende çok fazla baş dönmesi ve halsizlik yapıyordu zaten prospektüsünde yan etkileri yazıyor normal yani bu tür etkileri olması endişelenme sen günde kaç tane içiyorsun

14. 6 Temmuz 2008
  15. ALEYA

ALEYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşkle yorumlarınz ıcın ılk gunler 6 tae ıctım sonra kahverengı lekelemem bıtınce 3 e ındırdık sanırım bunyemde alısmaya basladı ılaca arasıra halsızlıgımn harıcınde daha ıyıyım.sımdı tek derdım yemekleden sonra gaz sorunum hele bıde aksam yemegını gec yedımmı yada bırazfazla kacrdımmı tamam.cıkartana kadar rahat edemıyom.cok guzel bırdygu hamılelık ama cokda zormus.ALLAH hayırlısını nasıp etsın herkese.

16. 7 Temmuz 2008
  17. goldgelb

goldgelb madre di mare Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar
    15. haftamın içindeyim.. Hamileliğimin ilk dönemlerinde doktorumun önerisiyle progestan kullandım.
    Sanıyorum haftasonu çok yoruldum ve klimalar yüzünden biraz üşüttüm şu an iş yerindeyim malesef uzanamiyorum ve karnım ağrıyor sizce tekrar progestan alsam mi?

18. 7 Temmuz 2008
  19. baby nurse

baby nurse izmiri çok özlüyor.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    progestan uyku halide yapar canım