progestan ve gebeliğin ilk dönemi !!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yesilla tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : yesilla
  1. yesilla

yesilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    selam arkadaşlar yazmak pek fırsat olmadı ama forumları sürekli takip ediyorum. bir sorum olacak 5 haftalık gebeliğim var adetim ilk geciktiğinde adet olacakmış gibi sancılarım olduğundan progestan başladı doktorum. kanamam falan olmadı ama Allaha şükür hiç. ama şimdide kasıklarımda özellikle sağ kasığımda belli noktada ağrı oluyo ve moralim bozuluyo, progestan böyle ağrısar yaparmı, bıraksammmı devammı etsem bilemiyorm, napsam bi bilen varmı eyvahedigeldismile

2. 20 Haziran 2010
  3. bijoux

bijoux Toprak kokusu... Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    rahimin büyüyor progestanla alakası yok o ağrıların. ben de 3 ay kullandım o ilacı ama kanamam var diye. kasık agrısından bu ilacın içildiğini ilk defa duyuyorum açıkçası..

4. 20 Haziran 2010
  5. yesilla

yesilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    ya bi özel hastanenin kadın doğum polk.de çalışıyorum her gün o kadar çok şey görüyorumki evhamlandım artık, sürekli bi kadın doğum uzmanınyla dipdibe olsamda bazı şeylere sadece tecrübe cevap veriyo, korktum ağrılar artınca

6. 20 Haziran 2010
  7. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende kullanorum plesentada kanama vardı.ama ağrım olmadı hiç.salı günü kontrolüm var inşallah içmem artık.çünkü sersem gibiyim.

8. 20 Haziran 2010
  9. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.042
    Ödül Puanları:
    238
    ben de kullanıyorum ama sanki bulantılarımı artırdı gibi,yarın dra danışacağım içmesem olmaz mı diye