progestan ve ikili test

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve selenaks tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : selenaks
  1. selenaks

selenaks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ikili test sonucumu aldığım günden beri gözlerim şişti aglamaktan alınan kana göre rısk 1/86 cıktı tabı kı buna baglı olarakta toplam rısk 1/292 çıktı. doktor 16. haftaya kadar bekliyecegiz o zaman şekillendiririz dedi. şu an 13 haftamdayım o kadar zaman bekleyemedim ve çıkan sonuçları isviçredeki bir doktora faxladım.doktorun ilk sorusu PROGESTON kullanıyormusun dedi. evet dedim çünkü 7. haftamdan bu yana kullanıyorum.o zaman telaş yapmayın progestan kullananlarda bu degerin rıskli çıkması çok normal bu testeki degeri ciddiye alamayın dedi..sizlerle paylaşmak istedim aranızda benim durumumda olanlar varsa boşa telaşlanmayın.....boshayallersmile

2. 17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : selenaks
  3. Macir

Macir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    725
    Ödül Puanları:
    113
    valla canım ya cok sevındım hemde sagol bende ıkılı oldum bırınde rısk yok bırınde senınkının yanında az ama 1500 de bır rısk var cıkdı annelıkıste onu bıle merak ettım canım az da olsa sıkıldı ucluyu verdım yenı ama sen ıcımı rahatlattın cunkı bende kanama yuzunden 8 hafta progestan kullandım ınsallah bebıslerımız saglıklıdır ...