progestanı fitil gibi kullanan varmı hiç....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kapkara tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : kapkara
  1. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu sefer adet söktürücü olarak farlutal kullanmak istemedim.doktorum progestan yazdı ama fitil gibi kullan dedi..bende bi kaç gündür kullanıyorum ama hiç işe yaramıyor sanki,dışarı çıkıyor bi süre sonra...biraz tuhaf belki anlatamadım ama bana yardımcı olabilecek varmı aranızda...şimdiden Allah razı olsun...a.s

2. 15 Nisan 2008
  3. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Öyle oluyo çıkıyo fazlası dışarı sorun yok merak etme, ben günde dört defa dörder dörder kullanıyodum hemde, çok rahatsız ediyo ama idare etmen lazım, hafif yatar pozisyonda koyup koyduktan sonra bi 5 dakika yatabilirsen daha iyi olur

4. 15 Nisan 2008
  5. Jazella

Jazella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm bende bir tane kullanıyordum,dört tane kullanıldığınıda ilk defa duydum,fazla değilmi,dışarı çıkyor biraz bu normal,bende de oluyordu,rahatsız edici,ama alışıyor insan,nelere alışmadık ki....

6. 15 Nisan 2008
  7. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Ama ben söktürücü olarak kullanmadım, transferden sonra kullanmıştım, herhalde çok ihtiyacım vardı bilmemki, çok fazla olduğu için baya rahatsızlık verdi bana, hatta tahriş etti

8. 15 Nisan 2008
  9. Jazella

Jazella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Olabilir canım,bende transferden sonra kullanmıştım,pek memnun kalmamıştım bende,sonra da değiştirmişti zaten doktor...

10. 15 Nisan 2008
  11. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bana da verdi doktorum fitil olarak.Sinirlerim bozuldu günde 4 defa ikişer tane koymaktan.Sonra sordum doktora crinone jel kullanayım mı diye tamam dedi.Şimdi onu kullanıyorum daha pratik.Üstelik günde bir kez.Gerçi o da aynen çıkıyor dışarı ama içeri girdiği kadarı yeterliymiş zaten.

12. 16 Nisan 2008
  13. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende günde 4 tane kullanıyorum.çok tuhaf bi ilaç ya...neyse,bibün bebişimiz gelirse herşeyi unutcaz inş....

14. 16 Nisan 2008
  15. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolun kızlar cevaplarınız için..herşeye rağmen kullancam artık..doktorlara boğun eğmek zorundayız sonuçta...hele bi gün gelsin bebiş,teyzelerine yani size öpücük yollayacak ve anneme destek olduğunuz için çok teşekkür ederim diycek....Şeniz

16. 16 Nisan 2008
  17. elifertoygurci

elifertoygurci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108

kapkara iyice ileri itersen cikmaz ben gunde 3 defa kullandim ilaci aldiktan sonra uzan biraz

18. 17 Nisan 2008
  19. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende gunde 3defa almıştım ılacı aldıktan sonra bı 15 dak. felan uzan ki ilac dısarı akmasın hemen