Progesteron Hormonu Düşük çikan Varmi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Kasım 2007 başlatılmıştır.

8 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

MERHABA ARKADAŞLAR BEN 2.5 YILLIK EVLİYİM.1YILDIR BEBEĞİM OLMUYO,ADETİN 21.GÜNÜ BAKILAN PROGESTERON HORMONUM 0.91 ÇIKTI.TEDAVİYE BAŞLANICAK,ARANIZDA BENİM DURUMUMDA OLAN,ARKADAŞLAR VARMI,BU TEDAVİDE BAŞARILI OLUNUP BEBİŞ SAHİBİ OLAN ARKADAŞLAR YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM,ANNE OLMAK İSTEYEN HERKESİN KUCAĞI ÇİÇEK BAHÇESİ GİBİ DOLU DOLU OLUR İNŞALLAH:KK46::KK46::KK46:

2. 8 Kasım 2007
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim çok yakın bir arkadaşımın da düşük çıkmıştı tedaviye 2 aylık bir süre içinde ikiz bebeklere hamile kaldı.
    şu an da gayet de iyi bir hamilelik geçiriyor.
    hayırlısı olsun hepimiz için..
    sevgilerr

4. 9 Kasım 2007
  5. usle

usle Guest

evet canım aynen oyle benımde 4yıldır olmuyo sebep puregesteron dusuklugu 5.5 cıktı gonofenle 17 ye yukseldı ama gene olmadı olmuyo 2kez asılama ignelerı dahada yukselttı gene sonuc negatıf artık seyrıne bıraktım allah sanada kolaylık versın tedavısı cok basıt ama bakki allah ol desın sen ne ilac kullandın dr ne testler yaptı kanal flımı esının sperm testı ve horman tahlılerın hepsı onemlı tabı bende sebep tek bu umarım ıyı haberlerını alırız

6. 9 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

:KK46:
    teşekkür ederim canım,moral verdiğin için,inşallah benimde öyle olur ,bu arada bende ikizim,bende ikizlerimin olmasını isterim.

8. 9 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

:KK46:
    umarım canım bakalım benim tedavime 2.günü başlanıcak,sorunum progesteron sadece halbuki adetlerim düzenliydi ama doktorum ovulasyonsuz adet görüyormuşsun dedi,hepimiz için güzel gelişmeler olur inşallah gelişmeleri takip edeceğim.

10. 27 Mart 2009
  11. evrim2004

evrim2004 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bendede pregeteron hormonu dusuk cikiyordu pregon igne kullanildi 3 kez asilama yapildi ancak malesef sonuc alamadim 2 yillik evliyim arkadaslar bende sizlerle ayni sikintilari yasadim ancak sayin ibrahim sarac oglundan aldigim kürler bilgileri ile duzenli olarak kullandim dun pregesteron hormonlarimi adetimin 21 gunu yaptirdim doktorum cok sasirdi pregesteron hormonlarim yukselmis hamilelik icin uygun ortamim olustugunu soyledi sizlerinde ayni sorunlari yasadiginiz icin hemen uye olup sizlerinde SIKINTILARININ gitmesini istedim sizlerle paylasmak istedim hepimize acil sifalar olur insallah sagliginiz daim olsun

12. 14 Kasım 2009
  13. tugsena

tugsena Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim beta hcg değerim dün 2316 ve vajinal ultrasonagrafide kese grünmüyo.progeston 18.5 çıktı doktorum güzel dedi ama kese yok böle durumda olan var mı bugün tekrar beta hcg yaptırcam

14. 17 Kasım 2009
  15. ezgieylem

ezgieylem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen ne kullanmıştın anlatırmısın

16. 18 Kasım 2009
  17. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hakkımızda hayırlısı canım onun icin doktorun sana ilç verıcek galıba bence o kadar dert etme.:umursamaz:

18. 18 Kasım 2009
  19. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım senin hamılelıgının kacıncı gunu kı sabırlı ol bence acele etme gorunur ınsallah hakkında hayırlısı olsun canım.Yumosalarına kavusursun ınş.Tup bebek mı?:ecrin_bebek: canım