progesteron hormonum düşük çıktı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 3 Kasım 2007 başlatılmıştır.

3 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

:KK46:merhaba arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim yaklaşık 1 yıldır bebişim olmuyor,progesteron hormonum düşük çıktı doktorum yumurtlaman olmuyo dedi,gelecek aydan itibaren başlıyacam tedaviye ,prosüdür varmı ,benim durumumda olup anne olan varmı...

2. 3 Kasım 2007
  3. EU3

EU3 Guest

senağlama
    arkadaşlar şu progesteron hormonuyla başı dette olan sadece benmiyim neredesinizzzzzz

4. 3 Kasım 2007
  5. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı sorun bendede vardı şuan biz tüp bebek tedavisine başladık.

6. 8 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

günaydın sodyum aynı sorun bendede var yumurtlama ilaçları kullanıcam

8. 9 Kasım 2007
  9. usle

usle Guest

evet bendede aynı surec once gonofen hap adetın 5.gunu 5 gun gunde 1tane sonra 21.gun purogesteron testı gene yukselmedıyse ılac 2ye bazen3e cıkartılıyo genede gebelık olmazsa asılama ignelerı menegon ve puregon yapılıyo hap tedavısı en fazla 6ay uygulanıyo fazlası yumurtalıklara zararlıymıs bu arada kanal flımı esının spermı yumurtan catlıyomu ve dıger hormon tahlıllerınıde yaptır dr danıs allah sıfa versın canım

10. 11 Mart 2010
  11. perihankaan

perihankaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :icecream:benim 1 oğlum var 5 yaşında 1.5 senedir bir daha bebek yapmaya karar verdik bu arada 3 kere düşük yaptım ve en sonunda öğrendikki progestoron hormonum çok düşük ve doktor 4 ay ilaç tedavisinden sonra progestoron hormonumun yükselecegini söyledi umarım bu tedaviden sonra bebeğim rahime tutunur ve hayırlısıyla iyi bir hamilelik geçiririm:kedi:

12. 11 Mart 2010
  13. perihankaan

perihankaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76