progesteron ignesi hakkinda??? ACIIIL yardim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kaymaklim tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : kaymaklim
  1. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar bana bu igne hakkinda bilgi verebilirmisiniz burda satisi ve kullanimi yasakmis ama tutunmaya daha fazla yardimci oluyomus dogrumu kizlar lutfen kullananlar varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim bide sakincasi varmi? kizlar hizli cvp verin transfer gunume kadar turkiyeden getirtmem lazim cvbinizi bekliyorum hepinizi optum a.s.

2. 18 Mart 2009
  3. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben iki deneme yaptım 1. de tuttu ancak 13. gün kanamam başladı progesteron verdiler ama malesef 2. denememde transferden itibaren günde 2 kez 2 ampul toplam günde 4 defadan 120 tane vuruldum dakika kaçırmadım saatlerinde bide ve şu an hamileyim.Bu iğne çocuğun tutunmasına yardım ediyor o dönemde bol su iç yalnız iyi gelir artık son dönem yürüyemiyordum ama değdi için rahat olsun.Hayırlısı olur inşallah ve bebişini kucağına verir rabbim.Bu arada çapa tıpın orda daha ucuz biz 4-5 liradan alıyorduk son 50 yi ordan 2 den bulduk ama eczaneyi bilmiyorum.Ben 13. gün sonucu aldıktan sonra bebeğin kalp atışına kadar vuruldum

Son düzenleme: 18 Mart 2009
  4. 18 Mart 2009
  5. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım doktorum benimde tedavimde iğne verdi suan gebeyim.her aksam 2 ampulu tek seferde yaptırıyorum kalçadan.3. ay dolana kadar sanırım devam edeceğiz.banada iğne jelden daha etkili gibi geliyor.

6. 18 Mart 2009
  7. rrose

rrose oğluşu 1 yaşında Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 2 aylık hamileyim progesteronu yumurtalarım toplandığından beri kullanıyorum hala daha 2 aylık olmama rağmen sabah akşam 2şer ampuldü kalp atışını gördüğümüzden beri 15 gündür akşamları 3 ampul oluyorum ve bence çok etkili ama benim kalçalarımda yer kalmadı hep beze oldu hemşireler bile acıyarak vuruyolar iğneleri bu hafta kontrole gidicem belki keser artık iğneyi ama fitil hap jel vs daha etkili doktorum söledi yani ki ben alman hastanesine gidiorum

8. 18 Mart 2009
  9. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar cok sagolun yani ben bu igneyi alabilirmiyim bi sakincasi olurmu sizce benim icin..KUSURA BAKMAYIN KIZLAR EMIN OLMAK ISTIYORUM:eek:

10. 18 Mart 2009
  11. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kafamçokkarıştı

12. 18 Mart 2009
  13. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar hadi lutfen baska kimse yokmu cvp verecek :1no2:

14. 18 Mart 2009
  15. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    sanırım 10 taneydi 6 sene oldu hatırlayamıyorum ama bende kullandım korkacak bişey yok.

16. 19 Mart 2009
  17. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım al bence genelde kullananların hep tutuyor dediğim gibi sabah 2 ampul birden akşam 2 ampul iğne daha etkili.Bu düşük önleyici Türkiyede de yasak satışı ama dr lar veriyor tavsiye ederim.

18. 19 Mart 2009
  19. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oldu cnm sagol tamam almaya karar verdim allah razi olsun bakalim alman hastenesinden getirttiricem galiba ben fransadayim benim arkadasim ordan almis 60 tanesi 200 milyonmus siz nereden ve kaca aliyorsunuz kizlar burasi pahalimi yoksa iyimi fiyat hakkinda hic bi bilgim yok da:eek: