progesteron iğnesi olan varmı?acil!!!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. slm hamişler size sorum olcak dr'um bana progestoron hap yazdı yan etki yapıyo die iğnesini önerdi acaba bir zararı olurmu ne dersiniz kullanan varmı lütfen çok acil cvp bekliyoruma.s.

2. 31 Ağustos 2008
  3. uzun beyaz bulut

uzun beyaz bulut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilk üç ay hapını kullandım hatta günde üç tane ile başladım sonradan altıya çıkardık yan etkisini görmedim

4. 31 Ağustos 2008
  5. uzun beyaz bulut

uzun beyaz bulut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşımada doktoru hapını vajinal yoldan vermiş oda bir yan etki falan görmedi

6. 31 Ağustos 2008
  7. melekekim

melekekim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben 16 haftalık hamileyim.hamileliğimin 4.haftasından 7. haftasına kadar haftaa bir kez iğne oldum.ama iğnenin adı progestan değilde pruloton depot.progestanın iğne haliymiş kana daha çabuk karıştığı için daha etkiliymiş çok memnun kaldım.

8. 1 Eylül 2008
  9. vill

vill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hüzün yaprakları bende progestanın hapını ve iğnesini kullandım ama iğnenin adı pruloton depot. Hiç bir yan etkisini görmedim. Bunlar bebeğin tutunmasına yardımcı oluyormuş.Senin düşük riskin mi var? Eğer varsa yatak istirahati de vermesi lazım doktorunun.Bu iğneyi vurulanlar genelde yatarak geçiriyoç

10. 1 Eylül 2008
  11. canım ewt düşük tehlikesi söz konusu bende onun için dr bana yazdı bunubenim anlamadığım niye hapı bana yan etki yapıyor.iğneyide sizin cvplardan önce bir araştırdım çok can yakıcıymış bende vazgeçip tekrar hp altırtıyorum napiyim bebişim yeterki yaşasın beni terketmesin.....

12. 1 Eylül 2008
  13. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim öncelikle tebrikler hayatım allah sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat nasip etsin.canım benimde senin gibiydi lekelenmerim oluyordu ve dr progestan ilaç verdi.günde 2 tane.kullandım ve geçti tabi bunun yanında bol bol dinlendim aykalarımı hep uzatıp yattım.sonra geçti lekelenmlerim.sonra tekrar oldu 11 haftalık hamileyken.bu sefer dr kullanma dedi progestanı ve kullnamadım.sonra geçti yine lekelenmler.şimdi 16 haftalığım allahaşükür kalmadı bi sorunum.sen sadece dr dediklerini yap ve stresten uzak dur kafana takmamaya çalış.çünkü psikolojikman etkilenip korktumuz şeyleri yaşayabilioyruz malesef.....

14. 2 Eylül 2008
  15. pembe panter tessellin için saol inan kendime güvenim artıyo sizin bu yazılarınızı okudukça ama benimde 2 kez gözüm korkmuş napiyim yatıp dinlensemde karnımda ölüyorlardı duyanlardan ırak.sters dersen o bizim hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş napsak peşimizi bırakmıyo....

16. 2 Eylül 2008
  17. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    gülümsün diğer konunda tebrik ettim seni yine tebrik ederim inşallah sorunsuz bi gebelik geçirirsin bu sefer
    ben progestanı hap olarak kullandım bi zararını görmedim ama bazı hassas bünyelerde troidi tetikleyebiliyor ama iğne hakkında bi fikrim yok sen dr'una güven ve ilaçlarını kullan istirahatine devam et Allah'a sığın inşallah bişey olmaz emi canımsın dualarımız seninle hiç merak etme sen sadece iyi düşün pozitif ol inanıyorum ki herşey yoluna girecek ben ilk gebeliğimde 3 ay kanama gördüm sonrasında inanılmaz sorunlar yaşadım bebeğin doğmaz dediler ama kızım bu ayın sonunda 2 yaşına girecek sen hiç sıkma canını rabbim gönlüne göre versin gülümsün diğer konunada yazdığım gibi sen artık bi anne adayısın üzülmen iyi değil hamişim benim ramazanın mübarek olsun kendine iyi bak ve bol bol su içemeyi ihmal etme :CüvCüv:a.s.a.s.a.s.

18. 2 Eylül 2008
  19. teşkkr ederim canım tavsiyelerini kulak ardı etmicem şu an dinleniyom elimden geldiğinceseninde ramazanın mubarek olsun tüm arkadaşlarla birliktekaydirigubbakcemile5