Progynex Hakkında

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hsuboyluk tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

16 Kasım 2009
    Konu Sahibi : hsuboyluk
  1. hsuboyluk

hsuboyluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 9,5 haftalık hamileyim.. Doktor bana bu ilacı verdi ama bunu fitil olarak alıyorum ama aklıma takılan bu ilacın fitil gibi olmayışı yani bu hapa daha cok benziyor ve ne zaman kullansam sabah kalktığımda ilacın coğunun dışarıya cıkıyor.. Bildiğim kadarı ile bu ilaç düşük tehtidi olanlara veriliyordu bende düşük tehtidi yok ağrı ve kanama yok sadece akıntım var..

2. 16 Kasım 2009
  3. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    vajınal jel kullanıyosun sanırım bende kullandım ılk 4 ay ama dusuk rıskım wardı ondan kullanmıstım. dısarı cıkan ıcın merak etme rahım ıhtıyacı olan kadarını emıyor gerısını dısarı atıyor...

4. 16 Kasım 2009
  5. EU3

EU3 Guest

canım ben bes aylık hamıleyım yenı bıraktım progynexı evet cnm o hep hap hemde vajınadan alınan fıtıl gıbı bırsey yan etkılerı cok agır olmasın dıye alttan alınıyo ıstersen agız yoluylada alabılırsın o rahımı rahatlatıyo cnm bı zararı yok

6. 16 Kasım 2009
  7. hsuboyluk

hsuboyluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim içimi rahatlattınız...

8. 16 Kasım 2009
  9. EU3

EU3 Guest

hatta bence sen alttan alma ılacın yarısını dısarı atıosun zaten bence drunla gorus agzından al

10. 17 Şubat 2010
  11. h_l_c

h_l_c Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar,
    ben progynex 200 mg yumuşak kapsül kullanıyorum. bunu kullananınız varmı acaba?