prolaktin değerimi düşürdük çokkkk şükürrrr

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve fasta tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : fasta
  1. fasta

fasta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    --------------------------------------------------------------------------------

canlarım bugün prolaktin değerimi ölçtürdüm 6.8'e düşmüş çok sevindim tekrar çıkmaz inşallah 3 tane hapla değerim 75'ten düştü ilaç ii geldi sanırım dr sormayı unuttum devam etsemmi ilaca gebelik olmuşmudur adetime 10 gün var kan talili yaptırsam çıkarmı salı ilacı içmem gerekiyor tekarr haftada 1 gün tam içiyorum sizce ne yapmalıyım canlarım çok mutlu oldum çok şükür düşürdük geriside gelir inşallah meleğime kavuşturur rabbim inşallah

2. 8 Ekim 2010
  3. leylamecnun

leylamecnun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah canım ya..benim değerimde 80 çıktı doktor haftada bir içmem için bir ilaç yazdı..sen ne kullandın..darısı başıma inşallah...yerimseniben

4. 8 Ekim 2010
  5. fasta

fasta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben dostinex kullandım öyle çok yan etkiside yok hani 3 tane içtim şimdilik bu saı tekrar içmem laızm ama eğer gebelik varsa bişey olurmu diye korkuyorum kasıklarımda arra ara batma var sanki kasıklarıda gaz varmışta sıkışmış gibi bilemiyorumk ne yapsam inşallah seninde değerin düşer ve yükselmezde bidaha korkma ben burda yazlan bazı şeyleri okuyunca çok korktum ama sen korkma herşey Allahtan ben inanıyorm meleklerimizi gönderecek İnşallah

6. 8 Ekim 2010
  7. leylamecnun

leylamecnun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amin fastacım..bu ay doktor banada aynı ilacı yazdı canım..haftada bir tane kullan dedi..onun yanı sıra klomen kullanıyorum yumoşlar için...sendeki problem neydi...?sadece prolaktinin mi yüksekti..inşallah meleklerimiz gelir..sana özeldede mesaj yazdım tatlım..olumunekankayizsmile

8. 8 Ekim 2010
  9. leylamecnun

leylamecnun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ilacın içinden 8 tane çıkıyor minik bir hap değilmi fastacım...

10. 8 Ekim 2010
  11. fasta

fasta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım 8 tane bendeki tek sorun şimdilik prolaktinmişl dedi dr bakalım bu ay sanki bişyler değişik ama umutlanmakta istemiyorum bakalım artık rabbim hepimise şifa verir inşallah içindede bana

12. 9 Ekim 2010
  13. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb acnım benimdeprolaktinim yüksekti çok değil ama ben dostinexi yarım içiyordum hafta da bi klomende kullanıyordum takipte yapılıyordu 3. ayda hamile kladım 3. ay yumurtam çatladı 2.3 gün sonra güslerim szıladı bende gene yükseldi herhalde diye dostinex içtim meğerse hamileymişim çok şükür şuan 21 haftalık hamileyim çok kolay olmayan bi hamilelik geçiriyorum ama şimdilik normal herşey işallah rabbim kucağımıda almayı nasip eder saplıklı sıhhatli sizlerede işallah en kısa zamnda nasip eder mevlam yani zararı olmaz daha doğmadı benimki ama şimdilik herşey normaL

14. 9 Ekim 2010
  15. fasta

fasta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım Allah tamamına erdirsin bende daha yeni başladım içmeye 3.hapta değerin düştüğünü öğrendik bakalım geriside gelir inşallah bizler için dua et :Saruboceq:

16. 9 Ekim 2010
  17. fasta

fasta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bide bişey sorcam canım kasıklarında herhangibir değişiklik fark etmişmşiydin?

18. 19 Ekim 2010
  19. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    kızlar benimde prolaktinim hep yüksekti
    hiçbir ilaçla düşmüyordu bende dostinex kullandım
    içinde 2 tane olan haptan ikiye bölüp pazartesi perşembeleri kullandım
    sadece dostinex işe yaradı bende parlodel ve dopergin hiç düşürmedi prolaktinimi

bugünkü tahlilde yine yüksek çıktı ...doktorum dostinexi artık devlet karşılamıyor rapor çıkarmam lazım dedi
    sizde raporlumusunuz
    8 lisini hiç kullanmadım ben heralde onu çok yüksek olanlara veriyolardır
    sizinkiler 70 miş benimki 31