Prolaktin Hormonu Yüksek Olan Var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve melissa78 tarafından 17 Eylül 2007 başlatılmıştır.

17 Eylül 2007
    Konu Sahibi : melissa78
  1. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar aranizda porolaktin hormonu yüksek olan varmi?ve hangi ilaci kullaniyorsunuz?ben 2 hap denedim ve yan tesirleri coktu hep istifar ettim ve simdi biraktim,ilk basta bas agrisi tansiyon düsüklügü yapiyordu ama son 3 gündür icim disima cikti biraktim,doktorumu arayip randevü yapmam lazim tekrardan.

2. 18 Eylül 2007
  3. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim kullandiklarim beni mahvetti valla ne yapcam bilmiyorum

4. 18 Eylül 2007
  5. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sey yanlis anlamazsan emar ne ben almanyadayim ö yüzden bazi kelimeleri bilmiyorum,benim beynimden röntgen gibi bise cektiler türkcesini bilmiyorum,20 dakika boruya soktular beni,ben hic yüksekligini hissetmiyorum doktorlar adet düzensizligi olur diyor ama ben de normal 26-29 arasinda hep oluyorum buda normalmis

6. 18 Eylül 2007
  7. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bendede kötü bise cikmadi hap kullansan düzelir dediler,aslinda simdiden hapi kullanmama gerek yok cünkü esimden dolayi cocugumuz olmuyor,esime tese yapilmasi gerek ama simdi bide esimde hepatit b cikti önce bunu halletmemiz lazim,ben yinede kullanmak istedim belli mi olur ya yüce rabbim böylede bi evlat verirse diye ama yan etkilerini betermis,hamile kalabilmek icin bu hormon düzene girmek zorunda diye biliyorum peki dogumdan sonra nasil düzelir,yani önce hapla düsürüp hamile kalincak sonra kendiligindenmi düzelirmis,bide gögüsden akinti gelirmis yüksek olunca sende geldimi bende gelmedi

8. 18 Eylül 2007
  9. fidelgunes

fidelgunes Guest

benim prolaktin 30 cıktı ama bana tüp dr bişey demedi ben arastırdım neden emar cekliyorsunuz anlatırmısınız

10. 18 Eylül 2007
  11. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sela, fidelgunes,bana doktor büyüklügüne bakmamiz lazim demisti cünkü allah göstermesin tümor gibi olabiliyormus ozamanda ameliyat gerekli oluyormus ama allaha sükür bende iyi cikti hapla gecer dediler,türkiyede nasil oluyor bilmiyorum artik bana burdaki doktor böyle dedi

12. 18 Eylül 2007
  13. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide 25.2 yüksek,doktorumu aradim belki ramazandan dolayi yan etki yapmistir dedi,cünkü aksam iyice tika basa yemek yiyoruz midem cok doluyken hapida yutunca daha kötü olurmus o yüzden ramazandan sonra bidaha dene olmazsa bakariz dedi doktor

14. 18 Eylül 2007
  15. tess

tess Guest

...............................................

16. 18 Eylül 2007
  17. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    valla bilmiyorum arkadasim,bu hapta normalde hic böyle olmazdim ama bu defa mahvetti beni,zaten stresden oldugunu bana doktor söyledi ama gelde stres yapma resmen dert küpü oldum,bu yazdigim sonuc haziranda cikti ama gecen ay tüp bebek merkezindede kan testi yaptilar bakalim orda kac cikti

18. 18 Eylül 2007
  19. fidelgunes

fidelgunes Guest

kızlar normal 25 miş benim 30 ama dr bana bişey demedi neden yönlendirmiyolarki acaba be bu ay tüpe baslıyorum kafam cok karışık
    f liz cnm sagol bilgin için ama bende gögüslerden sıvı gelmiyor adetlerim düzenli acaba strestenmi cıktı şimdi daha cok stres yapıyorum