prolaktin lütfen yardım

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve papri tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : papri
  1. papri

papri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar benim prolactın sonucum 980 cıktı ınanamadım cok moralım bozuk henuz doktorla gorusmedım fakat beyınde tumorden soz edılıo dunya basıma yıkıldı ne yapacagım bılmıyorum :KK43:

2. 25 Ağustos 2008
  3. SU IXSXIK

SU IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bahsettiğin şeyin ne olduğunu bilmiyorum ama hemen en kötüsünü düşünme doktorunla bir görüş o seni aydınlatır elbet bir tedavisi vardır biliyorum insanı korkutan bir durum ama sen yine kendi kendini teskin etmeye çalış..büyük geçmiş olsun

4. 25 Ağustos 2008
  5. Karpuz

Karpuz Meleğimm Yanımda... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne dıosun 980 mi benım en yuksek duydugum deger 500 dü.. ınanamıyorum benım de en yuksek 36 ve beyınde mıcro adenom yaptı dedıgın bu. adenom yapıyor evet ama kotu huylu fılan degıl korkma bence. bu adenomlar sadece göz sınırlerıne baskı yapıyormus bırde bas agrısı tetıklıyor..amelıyat olursun belkı ama korkma oda burundan yapılan bır amelıyat.. basıt oldugunu duydu.. sakın saha stres yapma..bu hormon stresle yukselıyo... acil şifalar

6. 25 Ağustos 2008
  7. papri

papri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aglamaktan gozlerım şişti normal degeri 64 395 arası gostermıs hastane dunya basıma yıkıldı sankı:KK43:

8. 25 Ağustos 2008
  9. Karpuz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    normal deger 64-395 mi yok canım sen karıstırıyo olmayasın yawff normal deger 20-50 arası ortalama.. sıkma canını aglamada yanı dedıgım gıbı stres fılan yapma sen uzuldukce o yukselıyo zaten.. rahat ol korkma dedıgım gıbı doktorun amelıyat desede burundan ve basıt bı amelıyatmıs tabı demesı kolay dıceksın ama bır an once rahatla korkma ılacla dusen bır hormon zaten sadece sanırlı olman yeter..

10. 25 Ağustos 2008
  11. papri

papri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    stres tavan yaptı bende labarotuvar normal sonucu 64-395 arası gostermıs benımkı 980

12. 25 Ağustos 2008
  13. Karpuz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yanı bu asagı yukarı yakın degerler olması lazım ama senın dedıgın degerler normalmı bılmıyorum bende 36 cıkınca yuksek denıldı dusurmek ıcın ugrastık 64 fılan oldukca yuksek... 980 olmasından korkma herseyın bı caresı vardır ama en buyuk yardımcın sabır rahat ol gercekten stres yaptıkca ıstedıgın kadar tedavı ol bısı degısmez..

14. 25 Ağustos 2008
  15. papri

papri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tahlıl kagıdında yazıyor sanırım krıterlerı farklı aslında ben 1 yıl once depresyon gecırdım o tetıklemıs olabılır bılmıyorum yınede korkmamak elde degıl

16. 25 Ağustos 2008
  17. Karpuz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    olabılır guzelım cunku hormonlar genelde senı etkıleyen onemlı olaylar sonucunda altust oluyormus.. ve ozaman antıdepresanlar aldıysan buda yapmıs olabılır.. gecmıs olsun ama gercekten tekrar edıyorum korkma doktorunla konus umarım hemen duzelır gecmıs olsun

18. 25 Ağustos 2008
  19. selvinazz

selvinazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım geçmiş olsun benimde bir ara yükselmişti yani 59 kadar olmuştu internetten araştırdım hayıt tohumu prolaktini düşürüyomuş bende inandım ve kullandım 1 ay sonra tekrar ölçtürdüm 19a düşmüştü inanamadım istersen sende kullan belki faydasını görürsün