Pronovias modellerinden sizce hangisi

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve gul89 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gul89
  1. gul89

gul89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar kafam o kadar karışıkki anlatamam. Hiç bu kadar kararsız kalacağımı tahmin etmezdim. bilmiyorumkismile

Ben her zaman ikili fotoğraftaki gibi bir model düşünüyordum. Yani porto ve prima modelleri gibi tamamen dantel ve çok kabarık olmayan bir model. 1.fotodaki gibi

Dün iki modaevi gezdim tesettürlü olduğum için bu modeller kapatıldığında dümdüz elbise gibi durur dedi her iki gelinlikçide bu yüzden yine dantelli ama göğüs altında kollarda işlemeli yani biraz daha hareketli modeller denedim. :sm_confused:

Bugün nişanlıma bazı modeller gösterdim oda en çok rima modelini beğendi (2.foto). Bu çok güzel dedi bende o modeli çok beğeniyordum ama aylardır farklı bir model düşündüğüm için kafam baya bir karıştı. Lütffen sizde fikirlerinizi belirtin. Bu arada hala çok kabarık düşünmüyorum boyum 173 ve nişanımla aynı boydayız iste böyle fikirlerinizi bekliyorum lütfen yardım...

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Ekli Dosyalar:

2. 23 Şubat 2010
  3. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bence ilk fotodaki daha gusell :lepi:

4. 23 Şubat 2010
  5. dimitrina

dimitrina pamuktan kalbin solmadan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 1 diyorum...bir arkadasim da ayni modeli tercih etmisti ve tek kelimeyle muhtesem olmustu. kapali halini bilemiyorum tam olarak nasil olur ama bence zarif durur. 2. resimdeki gibi gelinlikleri ben pek begenmiyorum, etek kismi bana garip geliyor.

icine sinen neyse sana yakisan da odur canim. simdiden mutluluklar!

Son düzenleme: 23 Şubat 2010
  6. 23 Şubat 2010
  7. gul89

gul89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler yanıtarınız için aslında bencede öyeydi ama işte hem gelinikçiler hem nişanlım öyle diyince benim kafa iice karıştı laelaelaelaelae

8. 24 Şubat 2010
  9. gamzelim75

gamzelim75 Kocasınınn Gülüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede 1 çok güzel bend ebirrinin üzerinde gördüm acayip güzel duruyor

10. 24 Şubat 2010
  11. Lethe82

Lethe82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bencede 1. model daha güzel fakat istiyorsan çok hafif kabarıklık vereblirsin eteğine hem böyle dümdüz haliyle seni nişanlından daha uzun gösterir diye düşünüyorum.ınşallah istediğin modeli bulursunn

12. 24 Şubat 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    1 guzel bence 2 nin etegi bi garip öyle sekilli olanları sevmiyorum duz inecek etek

14. 24 Şubat 2010
  15. sirkencubin

sirkencubin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    104
    Ödül Puanları:
    203
    ıkinci modeli tercih et derim. Birinci model de çok güzel ama benim dikkatimi bir durum çekti. Nişanlımla aynı boydayız dedin. Çok kabarık olmayan modeller gelinleri olduğundan daha uzun gösterir demişti bana modaevindeki çalışanlar. Eğer bu durum seni rahatsız etmzse birinciyi tercih edebilirsin.

16. 24 Şubat 2010
  17. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    istanbulda yaşıyorsun di mi
    en iyisi git pronoviasa
    orda bu iki gelinliği de dene
    ordakilere de ki ama ben kolunu kapatmak istiyorum nasıl olur
    onların elinde seçenekler var sana gösteriyorlar
    birebir görmüş olursun hangisinde daha güzel oluyor icine sindikten sonra gidip diktirirsin.
    ben tesettürlü değilim
    dün denedim ilk defa
    bir gelinlige kol takılmasını istedim straplesden farklı nasıl durur diye hemen ellerindeki malzemelerden teğellediler bir kol görme şansım oldu bire bir
    ben dün senin 1. modelde bahsettiğin bir tarz gelinliği beyaz butikte denedim , resimde gördüğümden çok çok daha güzel durdu , ışıl ışıldı bayıldım. kesinlikle o model bir gelinlik almaya karar verdim, kolunu kapattıgın zaman da cok sade duracagını düşünmüyorum

18. 24 Şubat 2010
  19. gul89

gul89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çok teşekkürler yardımlarınız için bugün modaevinde her iki modelide denedim. kapatınca gerçekten çok sade oldu birde diğer modeli denedim etekleri o kadar dik değildi daha yumuşaktı bu yüzden model hem benim hem ailemin daha çok hoşuna gitti. vereliniortak

Öndeki drapeler çok şık durdu ayrı bir hava kattı. düz modelden yavaş yavaş vazgeçiyorum sanırım en büyük etkende böyle düz bir modeli abiye olarakta giyebilirsin dedi herkes. bilmiyorumkismile

Birde dediğiniz gibi boyum nişanlımla aynı olduğumdan düz modellerde beni olduğumdan uzun göstereceğinden birde duvakla falan iyice uzun olcağından nişanlımdan baya uzun gözükürüm diye korkuyorum. Peki sizin tavsiye edeceğiniz modeller varsa ekleyebilirmisiniz.

a.s.