Protez meme soğuk mu olur?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve kimderki tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : kimderki
  1. kimderki

kimderki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ameliyat olalı 2,5 ay oldu.. Son günlerde dikkat ettim de memelerim normal vücut sıcaklığımdan daha soğuk. Hava çok sıcak olsa bile memelerim hep serin. Bunun normal olduğunu tahmin ediyorum ama hep böyle mi olacak ve aranızda böyle bir durum yaşayan var mı? yoksa benim kansızlığımdan mı kaynaklanıyor acaba? Yaz-kış ayaklarım da soğuktur mesela kansızlık yüzünden.

2. 4 Eylül 2009
  3. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sanki böyle bir şey duymuştum ben de.

4. 4 Eylül 2009
  5. elanur123456

elanur123456 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ,kansızlıktan olduğunu sanmıyorum.kansız olanların genelde el parmak uçları soğuk olur benim gözlemlediğim kadarı ile. yerimsenibensadece göğüslerinin soğuk olması kansızlıktan değildir.ama mantıken düşündüğümüzde protez göğsünün içinde ,dokuların arasında.yani vücudun protezi de ısıtması gerekiyo.protez niye ısınmıyo ki acaba?:1closedeyes:
    canım bir de soğukluğu ne derecede ?yani ellendiğinde buzdolabından çıkmış meyve gibi mi yoksa sadece fark edilir derecede mi soğuk?kışın sıkı giyinip ,göğüs bölgeni sıcak tutmaya çalışırsın.yazın bir şey yapmana gerek yok,zaten yaz sıcaklığında serin olması iyidir.a.s.

6. 4 Eylül 2009
  7. elanur123456

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir de kas altı olunca bu kadar soğuk olmaz diye düşündüm.protez kas altındaysa iyice vücudun içine girmiş oluyo,üzerindeki vücut dokusu daha fazla oluyo. .bu durumda çok da serin olmaz.kas üstü olunca protez yüzeye daha yakın ve üzerindeki vücut dokusu az olduğundan soğukluk daha çok hissedilir.sadece mantık yürüttüm.seninkisi kas altı mıydı canım?

8. 4 Eylül 2009
  9. elanur123456

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

canım sana özelden mesaj yazdım ama gönderebildim mi bilmiyorum.kontrol et bi gelmediyse yeniden yazayımyerimseniben

10. 4 Eylül 2009
  11. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benmki dual plan yaptıralı 2 buçuk ay oldu benimde böyle bir durumum var herzmaan olmasada ara sıra normal vücut ölçümden daha soğuk oluyor göğsüm acaba içindeki jelden kaynaklanan birşeymi hiç bilmiyorum şuan bakıyorum vücudumla aynı sıcaklaıkdalar ama bazen soguk oluyor gereçken

12. 4 Eylül 2009
  13. -bella-

-bella- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    evet yaa,bende ameliyat olalı 1ayı gecti,ve bu soğukluğu bende hissediyorum...
    kasaltı benimkide ama soğukluk oluyo ara sıra

14. 4 Eylül 2009
  15. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    elanur123456 geldi mesajın cnm ,

kızlar bu soğukluğu göğsünüze dokunduğunuzda mı hissediyorsunuz? yoksa içinizde bir soğukluk olarak mı ?

16. 4 Eylül 2009
  17. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    dokununca

18. 5 Eylül 2009
  19. kimderki

kimderki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevaplar için sağolun kızlar.. elanurcum tabi buzdolabından çıkmış meyve gibi değil ama mesela şu an koluma dokundum sıcacık, mememe dokundum ılık.. özellikle uçlara doğru soğukluk artıyor. kas altı oldu benim de. bir de sanırım protezin büyüklüğünden kaynaklanıyor olabilir. 420 cc takıldı ya belki yeterince ısıtamıyordur vücudum.

bilmiyorum valla kafam karıştı.