Proxeed plustan sonraki ilk test......

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve gulem tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

2 Ocak 2010
    Konu Sahibi : gulem
  1. gulem

gulem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    herkese merhaba..eşim 2,5 aydır proxeed plus kullanıyordu.geçen hafta üroloji prof.undan randevu aldık,ve bi tıp fakültesine gittik.amacımız test değildi varikoselini değerlendirsin diye gittik.testte yaptırdı doktor bende sizinle paylaşmak istedim.yanlız tıp fakültesinde yöntem kruger değil.birde morfoloji bakmıyoruz dediler..(bize o lazımdı) ayrıca numuneyi verdikten tam 50 dk.sonra doktor(sayımı başka bi ürolog yaptı) gelebildiği için bekletildi diye sinirlendik.ilk testimizde ekimde yaptırmıştık;kruger yöntemi ile;toplam sayı 92 milyon-toplam hareketli:%56-ileri h:%9-yerinde h:%43-hareketsiz:%4 morfoloji:%3 idi.
    şimdiki sonuçlar; toplam sayı 195 milyon -toplam hareketli:%78- ileri h:%13-yavaş h:%65 yerinde h:%7 hareketsiz:%15 ayrıca sayımı yapan ürolog yanımıza gelip daha önceden bi sıkıntımı vardıda tahlil istedi hoca dedi,bu numune gayet normal dedi.sayımı kendisinin dikkatle yaptığını belirtti ama 50 dk.geçince insan sinir oluyo.bende eski sonuçları gösterdim.neyse hocanın yanına gittik.durum iyi ama beklemek istemiyorsanız aşılama yaptırın dedi.bende normal olur derseniz bekleyelim dedim 1 mlyn la hamile kalanda var,neden olmasın dedi.ve bu kadar:) biraz karışık yazmış olabilirim.50 dk.geç sayıldı diye kızdık ama bekletilmese dahada iyi çıkardı diye seviniyoruz:) tabi bizim asıl sorunumuz morfoloji ve ondaki değişikliği öğrenemedik.artık proxeed plus işe yaradımı bana fikir verin.

Son düzenleme: 3 Ocak 2010
  2. 2 Ocak 2010
  3. mavimenekse

mavimenekse Rabbim dileyene evlat ver Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    163
    sayıyı arttırmış işe yaramış görünüyor darısı eşimede inşallah

4. 3 Ocak 2010
  5. umudunukaybetme

umudunukaybetme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    darisi bizim basimiza yaa
    cok guzel

6. 3 Ocak 2010
  7. gulem

gulem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağolun arkadaşlar..inşallah sizde olumlu sonuçlar alırsınız..

8. 4 Ocak 2010
  9. mlkpinar

mlkpinar gel kavuşalım artık.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gülemcim gelişme varsa inşallah morfolojide de olmuştur...isterseniz özel bi yerde morfolojiye baktırın bu size beklemeniz gerekip gerekmediğini daha iyi açıklar bence...
    sevgiler...

10. 4 Ocak 2010
  11. gulem

gulem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım.inşallah düzelme olmuştur.bende çok merak ediyorum aslında.ilk testi tüp bebek merkezinde yaptırmıştık.ama eşim gitmek istemiyor artık.aslında test amaçlı gitmemiştik tıp a.bu prof.hakkında iyi şeyler duydum hastalarından,dedimki belki bilmediğimiz bişey vardır,hem varikoselinide değerlendirir....gittik.çok şükür kötü bişey söylemedi,aksine eşim çok mutlu çıktı ordan.artık onu götüremem bi daha.tabii yaza kadar normal yolla olmazsa (ki umudum yok) zaten aşılama için tüp bebek merkezine gideceğiz.o zamana kadarda ilaca devam edecek.orda öğreniriz artık..

12. 4 Ocak 2010
  13. neser

neser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    sadece bu ilacımı kullandınız yanında kullandığınız başka şeyler varmı

14. 4 Ocak 2010
  15. gulem

gulem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    neser cim;eşime hiç bi doktor ilaç vermedi.geçen sene keçiboynuzu kürü,e vitamini denedik ama devam etmedi.1 ay anca içmiştir.ama 3 ay önce falan aktardan arı sütü,bal,polen karışımı aldım.içine yine aktardan aldığım keçiboynuzu tozu ve ısırganotu tohumu karıştırdım.macun kıvamında oluyo.eşim bundan her sabah bi tatlı kaşığı yedi.yada iki öğün,sabah akşam gibi.bu arada ilaca başladık.eşim çok sık soğuk algınlığı yaşıyordu ve hep antibiyotik,ağrı kesici alıyodu.macundaki maddelerin bağışıklık sistemine iyi geldiğini düşünüyorum ben.maşallah hasta olmuyo eskisi kadar.ağrı kesici bile almıyo artık.zaten sigara kullanmıyo ve çok güzel beslenir.bahsettiğim macun zor değil,yapabilirsin.tadıda kötü değil.durumunuzu bilmiyorum ama denemekte fayda var.proxeed plus ı denedinizmi? biz yaza kadar devam edeceğiz.

16. 4 Ocak 2010
  17. neser

neser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    eşim proxeed kullanıyo. morfoloji ve hareket problemimiz var

18. 5 Ocak 2010
  19. gulem

gulem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    bizimde aynı..sayı iyi ama morfoloji%3,inşallah ilaç iyi gelir..emeklerimizin karşılığını alırız..