Psiik ball !

Konusu 'Reiki nedir ?' forumundadır ve UMRUMDISI tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : UMRUMDISI
  1. UMRUMDISI

UMRUMDISI suskunluğm asaletmdendir! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    psi ball nedir, gerçekten var mı, bilgisi ya da deneyimleri olan varsa paylaşabilir mi??

Son düzenleme: 11 Temmuz 2009
  2. 11 Temmuz 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    1.Adım
    Önce topunuzu nerde oluşturacağınıza karar verin ... ıki elinizin arasında , diğer odada, üçüncü gözünüzde yada Çinde farketmez

Psi topu oluşturmak için Temel üç yöntem vardır... Bunların dışında sizde teknikler geliştirebilirsiniz...

2.adım

Enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verin ... Güneş , Ay , Yıldızlar , Dünya , vs.. Güneşten çektiğiniz enerji ile topunuz sıcak, Aydan çektiğiniz enerji ile soğuk olur... Dünyadan enerji çekmenizi tavsiye ederim çünkü ayaklarınızın altında olan bir şeyden enerji çekmek çok daha kolay olur...

3. Adım

Enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verdikten sonra sıra enerjiyi çekmeye gelir... Bu evre çok önemlidir ama biraz zamanınızı alır... enerjinin ayaklarınızın altından sürekli vucudunuza aktığını imajine edin ... Hemen bırakmayın birkaç dakika bu işleme devam edin...

4. adım

Biriktirdiğiniz enerjiyi kollarınıza , ordan avuçiçlerinize getirin... buarada enerji çekmeye devam edebilirsiniz... basıncı hissetmeye çalışın..Oluşturduğunuz topun sesini,görüntüsünü,ısısını hareketini imajine edin.

5. adım

Sıra topunuzu yoğunlaştırmaya geldi...Ellerinizi aşağıdaki şekildeki gibi birbirine yaklaştırıp uzaklaştırın .. bunu yaparken her yaklaştırdığınızda topun yoğunlaştığını ve ellerinizle sıkıştırdığınızı düşünün...

6.Adım

Oluşturduğunuz topu istediğiniz yere istediğiniz şekilde fırlatabilirsiniz... bunu ellerinizi hareket ettirmeden yapabileceğiniz gibi fiziksel olarakta yapabilirsiniz... Fiziksel olarak atmak psikolojik açıdan işe yarıyor

4. 29 Eylül 2009
  5. Shiny_

Shiny_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok güzel paylaşım.. tşk..

6. 30 Eylül 2009
  7. Princess

Princess Guest

teşekkürler fakat nedir bu psişik ball ne işe yarar?

8. 12 Ekim 2009
  9. mine1967

mine1967 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyide canım bu ne işe yarıyo anlamadımmm

10. 5 Aralık 2009
  11. magdelena

magdelena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    amaan vakit öldürmeee yarıo heralde mirmirmirmir

12. 30 Aralık 2010
  13. tuba_ceren

tuba_ceren pmk_princess Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    enerji topu denilebilir bununla fiziksel olarak bir güç uygulamadan istediğiniz yere fırlatıp nesnelere etki edebiliyorsunuz.

14. 16 Temmuz 2011
  15. Evolin

Evolin Ying Yang Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Psiball, düşünce gücünü enerjisel olarak kullanmaktır. Herkes yapabildiğini sanar ama kimse gerçekte psiball ile bir başarıya ulaşabilmiş değildir. Aynı zamanda da
    Psiball gereksiz ve zaman kaybı yaratan uygulamalardan birisidir. Eşyalara düşünce gücü ile etki etmek mümkündür ama bunu yapabilmek için 4 yaşınızdan itibaren Tibet rahiplerinden çok ciddi eğitimler almanız gerekmektir. Ayrıca düşünce gücü ve bilinç altını bu tarz gereksiz şeylerle doldurmak yerine

Refah ve Huzura kavuşmak, bolluk ve bereket, başarı ve yeni fırsatları yakalamak, şans ve para ile değiştirebilmek psiball ile uğraşmaktan çok daha
    etkili ve iyidir..

Saygılar :)