Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve arceya tarafından 2 Ocak 2008 başlatılmıştır.

2 Ocak 2008
    Konu Sahibi : arceya
  1. arceya

arceya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar çok acil evlilik terapisti arıyorum ..,artık çıkmaza giriyoruz bana daha önce bir aile terapistine gitmiş ,deneyimi olan arkadaşlardan yardım istiyorum beni yönlendireceğiniz bir terapist varmı ..?netten araştırdım fiyatlarda baya yüksek.. 200 ytl ile 150 ytl arası değişiyior bu fiyatlar normalmi bilmiyorum ..avrupa yakasında oturuyorum yardımlarınızı bekliyorum lütfen
  2. 9 Şubat 2008
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sxixrmalxix

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sxixrmalxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Dostlar, muayenehanede bir uzmana gittiğiniz zaman ödeyeceğiniz ücret budur. Sosyal güvenceniz varsa, üniversite hastaneleri aile terapisi konusunda çalışır. O haktan yararlanabilirsiniz.
    Sağlıkla,
    Dr.Meltem Kavcar Sırmalı
    www.onlineterapist.com
  4. 15 Temmuz 2008
  5. asutay

asutay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba arkadaşlar,
    evliliğim ve eşimle ilgili sorunlar yaşıyorum,1 yıl içinde üzüntü,stres derken....kolesterol,mide bulantısı,tansiyonumda dalgalanmalar,zaman zaman aşırı sinirlilik hissi,... yurmurtalık kistlerii
    bu gidişle iyi bir psikiyatrist ve psikolog ile görüşmezsem iyice sağlığım bozulacak. infertilite,kalp damar hastalıkları, mide kanaması kapımda.ne olur bana yardımcı olun arkadaşlar.
  6. 15 Temmuz 2008
  7. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hoşderede madalyon psikayatri kliniğini tavsiye ederim canım.en kısa zamanda sağlığına kavuşmanı dilerim
  8. 4 Ağustos 2008
  9. cinnah caddesinde madalyon psikiyatri merkezi var.
    gülseren budayıcıoğlundan randevu al canım.ankarada tekdir.
    15 yıldır tanırım.gidenlerde çok memnun.
    ne zaman çok bunalsam mutlaka giderim.muhtemelen eşinide çağıracaktır.
    evliliğini gülseren hanıma borçlu çok aile vardır ankarada.
    lütfen git canım.....
  10. 5 Eylül 2008
  11. azucena

azucena Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    İnsanın psikolojisi bozuldumu hele de artık fiziksel olarak etkilemeye basladı mı cok kotu oluyor.Kendimden biliyorum.Diledigin kadar anlat diledigin kadar insanlar yardımcı olsun ilaclara ihtiyac duyuyorsun.Ben ankara tıp fakultesinden prof.dr.hakan kumbasar ı öneririm.Hatasız tedavi istiyorsan ona gidebilirsin.

HASTANE : ANKARA UNİVERSİTESİ TIP FAKULTESI PSİKİYATRİ ANABİLİM DALI
    362 30 30 /6671-6618

MUAYENEHANE: İRAN CADDESİ KUGULU PARK APT. NO:15/16 T.İŞ BANKASI USTU KUGULU PARK KAVAKLIDERE 466 91 68
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Aralık 2008
  12. 5 Eylül 2008
  13. azucena

azucena Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
  14. 5 Eylül 2008
  15. whiteice67

whiteice67 Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    canım geçmiş olsun öncelikle ankara üniversitesinde cüneyt öy çok iyi bi doktor tavsiye ederim benim gezmediğim özel doktor kalmamıştı bu dr biraz asabi gibi ama çok iyi
  16. 9 Eylül 2008
  17. teşekkür ederim dilbera bilgiler için ben eşimle konuştum bu konuyu kabul etti gidicek kendide istiyor devlet hastanesini bi araştırayım ama iyi oldu psikiyatris arayım artık sağol
  18. 9 Eylül 2008
  19. cimcime2709

cimcime2709 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam benceee hacettepe de doc.dr başaran beye gitmeni önerim ben annem ile beraber ona gidiyorum muane ücretli 180 ytl sonuc almak istiıorsan önerimmmm...sağlıkla kal