Psikolojik degil,gercekten hamileyim....

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve Kancicegim tarafından 26 Aralık 2007 başlatılmıştır.

26 Aralık 2007
    Konu Sahibi : Kancicegim
  1. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Evet kizlar sonunda dualarim kabul oldu hamileyim...bunu ayri bir baslik olarak yazmak istedim icimden öyle geldi...desteginiz icin bana moral verdigniz icin coooooooookkk tesekkur ederim hepinize...adetimi 4 gun gecince test yapmistim negatifti ama 2 hafta daha bekledim tekrar yaptim sonunda pozitif cikti yani ben de artik anne adayiyim..inanamiyorum hala...

annem demisti beyaz akinti geliyorsa sen hamilesin demisti dedigi cikti akintim hala aynen devam ediyo hamileyim kizlar...cok mutluyuzz:1hug:...bunu esime soyledigimde onun sevinci görülmeye degerdi evimize simdiden huzur ve mutluluk getirdi bebegim cok ugurlu geldi bize...hem yilbasi,hem bayram hem de esime dogum gunu hediyem oldu:dance:...Rabbim saglikli sihhatli ve hayirli bir evlat olmasini nasip etsin insallah...desteginiz icin tekrar tesekkurler kizlar....Insallah hayirlisiyla dunyaya gelir saglikli bir sekilde....

2. 26 Aralık 2007
  3. EU1

EU1 Guest

CANIM TEBRİKELR ALLAHIM SAGLIK İLE KUCAGINA ALMAK NASİP ETSİN İNŞAALLAH AMİN

4. 26 Aralık 2007
  5. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy canım yaa ne güzel güldürdü rabbim yüzünü.şimdi sizden mutlusu yokktur.hadi sana kolay gelsin bu 9 aylık maratondaa.çok güzel bi maraton haberin olsunn..

6. 26 Aralık 2007
  7. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrık ederım:nazar:..saglıcakla al bebısını kucagına ınsallah..:1hug:
    sevgıler..a.s.

8. 26 Aralık 2007
  9. umutvar

umutvar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım tebrik ederim.Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin.
    nasıl mutluluk yaşatmış sana ve eşine tahmin edebiliyorum.çok kısmetli bir bebek Allah nazarlardan saklasın.
    Mutluluğun daim olsun.
    Allah bizlerede yaşatsın inşallah. Keyifle geçir hamileliğini

10. 26 Aralık 2007
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Tebrik ederim İşallah Allahın izni ile sağlıklı bir hamilelik geçirirsin...Ne mutlu sana duaların kabül olmuş..eşin çok sevinmiş..
    Bende 2gün oldu hamile olduğumu öğrendim ama kasıklarda acayip bir agrı var idrar yaparken içim eriyo sanki..korkuyorum dış gbelikten...
    Sıkmayım sizi...Allah nazardan saklasın seni...

12. 26 Aralık 2007
  13. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim tebrik ederim seni allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah bir avazda kurtarsın.

14. 26 Aralık 2007
  15. aysun81

aysun81 Guest

Tebrik ederim canim. Allah tamamina erdirsin.Darisi benim ve tüm isteyenlerin basina.

16. 26 Aralık 2007
  17. runhaxsx

runhaxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım gözün aydın rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inşaallah bu arada aralık hamişleri listesine ilk giren sen oldun umarım arkası çorap söküğü gibi gelir

18. 26 Aralık 2007
  19. ECETUNA

ECETUNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

kançiçeğim senin yazdıklarını takip edityordum. çok sevindim hamiş olmana. tebrik ederim. bizlere de dua et canım. hamişlerin duası kabul olur. mutlu bir hamilelik dileğiyle....a.s.