psikolojim bozuldu..:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevdicicegim tarafından 15 Mart 2009 başlatılmıştır.

15 Mart 2009
    Konu Sahibi : sevdicicegim
  1. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşalar yine ben:çok üzgünüm:

benim sorunum kayınpederim ve görümcemle...bıktım bunaldım artık görümcemin kıskançlığından fesatlığından düşüncesizliğinden kayınpederimin patavatsızlığından aşağılamasından görgüsüzlüğünden:kızgın:
    kayınpederim sürekli beni ezmeye çalışıyo,aşağılamaya çalışıyo bide herkesin içinde:kızgın: görmcemde sürekli emrivakiler yapıyo emirler sen gelinsin yapcaksın gibi davranıyo çıldırmak üzereyim arkadaşlar piskolojim çok bozuldu eşim yanımda onla ilgili sorunum yok ama onunda yapabileceği bişey yok ailemi değiştiremem ama çok üzülüyorum diyor haklı çünkü kayınvalidemde çekiyo bu adamı oda bişey yapamıyo gidecek yeri olmadığı içinde katlanıyor:çok üzgünüm:
    1 buçuk yıldır evliyim ve hep içime attım hep attım şimdide patladım bişide diyemiyorum desemde anlamayacak kapasitedeler eşimde he de geç diyo benim babam ve ablam böyle kuş tutsan ağzınla yaranamazsın diyo ne yapacağımı şaşırdım ölene kadar bu böle gidecek çünkü geri kafalılar ve düzelmicekler biliyorum kafayı yememek elde değil nasıl sürecek böle bilmiyorum eşim için katlanıyorum eşim çoook iyi hemde çok offf ben napcam bunlarla yaaaaaasenağlamasenağlamasenağlama

2. 15 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

muhattap olmasan
    olmazmı..yanı hiç konusmasan..ne yazıkkı böle gereksız ınsanlar cıkıyo karsımıza

4. 15 Mart 2009
  5. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    aynı evde mi yaşıyorsunuz?

6. 15 Mart 2009
  7. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    ahhh canımmm nerde altlı üstlü oturyoruz sürekli müdehale halindeler gidemiyoruzda başka yere imkan yok evde onun eşimde istemiyo ama yapamam diyo:çok üzgünüm:

8. 15 Mart 2009
  9. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yüzünü eşinden güldürmüş.Ona şükret canım.

Tavrını koyup,mesafeni olabilecek en yüksek düzeye çekersen belki daha iyi olur.Bozamazlar sinirini böylece.

Allah sabır versin.

10. 15 Mart 2009
  11. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    aynı evde yaşıyorsanız zor tabi..
    ama kendi evinizde iseniz ..mümkün olduğunca bir araya gelmemeye çalışın ..ve hakkınızı savunun ,ezdirmeyin kimseye kendinizi,çıkarın tırnaklarınızı ...sustukça daha da tepenize çıkar bu tarz insanlar..allah yardımcınız olsun ..

12. 15 Mart 2009
  13. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    beraber mi yaşıyosunuz onlarla? bence hiç kendini üzme içinde ne varsada söyle içine atmak çok kötü :1no2: kayınpederinin ve görümcenin seni aşağılamaya ne hakları var tamam büyükler diye saygı gösterilir ama bir ömür böyle geçmez ki herkesin sabrı bi yere kadar... bence restini çek geç bile kalmışsın

14. 15 Mart 2009
  15. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    bende altlı üstlü oturucam ama böyle görünce korkuyorum:S

16. 15 Mart 2009
  17. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    ben çok sessiz değilim zaten kendimi ezdirmemeye çalışıyorum ama benden büyük olduğu için çokta söylenemiyorum birde anlamıyor bişeye kara dedimi beyaz dedirtemiyorum herşeyi ben biliyorum havalarında mesafeli davranıyorum die görümcem üstüme geliyo zaten:çok üzgünüm:
    evet şükürler olsunki kocamdan yana şanslıyım ama bu insanlaela olmuyo işte sinirlerim çok bozuldu dayanamıyorum artıksenağlamasenağlama

18. 15 Mart 2009
  19. Susuz

Susuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kesin çözüm : suratın 5 karış olsun yanlarında 2 veya 3 kez düzelirler emin ol,denenmiş ve onaylammıştır.