psikolojim bozuldu

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve peptyy tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : peptyy
  1. peptyy

peptyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar yani gelirde bu kadarmı üstüste olur bundan 40 gün önce sigarayı bıraktım ,o kararımı verdiğim günün ertesi günü memedeki çıkan kitle için ameliyat kararı alındı alelacele ameliyat oldum , 42 . yaşıma yeni girmişken 3. ay oldu adet görmüyorum annemin menapoz yaşıda buydu , veeee en kötüsü 20 gün içinde 6 kio aldım üstelik extra bir şeyler yemeden . hangisine üzüleyim , bir anda 52 kg ,den 58,5 , e çıkmamama , alttan kesilen hala acıyan mememe me ( sonuçlar temiz bu arada ), menapoz a girmek üzere olmamama ,ve geçen yazın sonunda başıma gelecekleri düşünmeden indiriden aldığım o canım kıyafetleri giyemediğimeme ? sanırım iyice depresyona giriyorummmmmmmmm:1ninca:

2. 7 Mayıs 2010
  3. kelebekcik

kelebekcik evli ve çook mutlu:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun öncelikle..sonuçlarınızın temiz olmasına sevindim..alınan 6 kilo inanın çok değil üstelik 58 kilosunuz..sağlık olunca bunun hiç bi önemi yok inanın..biraz dikkat edince nasıl olsa verirsiniz..menapoz hakkında bi şey diyemiycem çünkü ne anlam ifade ettiğini bilmiyorum..ama bence yardım almalısınz..sağlığınız yerinde bundan büyük mutluluk olabilir mi:teselli:sıkmayın canınızı ve mutlaka profesyonel yardım alın..umarım en kısa zamnda yoluna girer her şey

4. 7 Mayıs 2010
  5. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım geçmiş olsun öncelikle...sanırım bahar geldi,bendede acaip depresyon belirtileri var...ben evde yalnız kalmamaya çalışıyorum...ve devamlı bir aktivite ile meşgulum ..hiç olmadı yürüyorum,vitrin camlarını geziyorum...hiç olmadı parkta oynayan çocukları izliyorum...yani ne bileyim...beni hiç birşeyin üzmesine izin vermemeye çalışıyorum...sonuçta insan için kendinden daha önemli bir şey yok bence..önce budur diye düşünüyorum...sevgilerimle.. olumunekankayizsmile

6. 11 Mayıs 2010
  7. peptyy

peptyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım kardeşim iyi niyetine teşekürler keşke masa başı çalışmasam , keşke bahar gelmişken yürüyüşe çıkabilsem , keşke çalışmak zorunda olmasam , v.b

8. 20 Mayıs 2010
  9. melek.acar

melek.acar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili arkadaşım üzülme sakın, en azından şükür ki testlerde sonuçlar iyi çıkmış.. bu en güzel haber, hayat her şekilde devam ediyor. olsun geçen yaz aldıklarını giyme,bu yıl bir daha alırsın :) kilo alman da çok sorun değil,verilmesi zor da olsa bir çözümü var. çözümsüz dert olmasın yeter ki...

10. 21 Mayıs 2010
  11. buse0909

buse0909 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kilo konusunu dert etme 58 o kdr büyütülcek bi kilodeil gayet normal bi kilo ayrıca...sonucların temiz cıkması güzel(Y) menopoz ne kdr erken o kdr cabuk alısmak:) hayatta üzülmeye değer zaman yok şükret iyisin(Y)

12. 27 Mayıs 2010
  13. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    saglikliymissin ya.. bosver gerisini..

biraz dikkat edersen daha fazla kilo almazsan sorun yok bence .. 58 gayet iyi..