Psikolojim resmen bozuldu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ela tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

arkadaşlar burda bir sürü dert okuyoruz benim derdim de sağlığım 2 yıl evvel diyet ve yaşadığım sıkıntılar saçlarıma vurdu 2 yıldır saçlarım döküle döküle bir tutam kaldı çok morallerim bozuk halada dökülüyor bu arada.dışarı çıkınca gözüm hep bayanların saçında napcam ben ya allah daha büyük dert vermesin ama kızlar güpgür saçlarım vardı şimdi kendmi çok kötü hissediyorum aranızda böyle kafası bir evrim geçirip eski saçlarına kabuşan var mı?:gitme:

2. 23 Ekim 2009
  3. ela

ela Guest

bu arada 3 dermatoloğa gittim ama tedavi durumum olamadı teşhis tam olarak konamadı bu hafta tekrardan gidip tahlil yaptırcam ama çöktüm resmen ya eski gür saçlarım yerine gelirmi acaba rüyalarıma bile girdi çok mutsuzum kızlar lütfen biraz morel verinmafoldumben

4. 23 Ekim 2009
  5. darksea

darksea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim de saçlarım bu günlerde dökülüyor normal bir dökülme değil korkmaya başladım bende:ecrin_bebek:

6. 23 Ekim 2009
  7. ela

ela Guest

keşke bu günlerde olsa diyorum ya 2 yıldır hiç mi geçmezzzz

8. 23 Ekim 2009
  9. darksea

darksea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    başka bir doktora gitsen canım.tahlillerinin hepsini yaptırmışmıydın mutlaka bir sebebi vardır taktıkça daha kötü olursun yapma:eek:lmaz:

10. 23 Ekim 2009
  11. vallahi bende kel kalmak üzereyim.. kestirdim saçlarımı dökülmenin mevsimsel olduğuna ve yenilerinin çıkmakta olduğuna inanmayı tercih ettim. daha devam ederse çok memnun kalınan sarımsak şampuanı ve haftada bir sarımsak yağıyla saç diplerine masaj uygulamasını yapıcam.. yoksa saç ekimi reklamlarını tıklıcam zırt pırt çıkıyo karşıma -tatlicadiarzu-

12. 23 Ekim 2009
  13. ela

ela Guest

demir ve b12 testi isticem anemi çıktı bende ama o kadar ilgisiz ki doktorlar özele gitsem böyle olmaz ama oraya gücüm yetmez bakalım pazartesi bile gitcem galiba çok sıkıldım artık ya morel sıfır.

14. 23 Ekim 2009
  15. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    doktora git canım mutlaka tahlillerini yaptır.

hormonal bir durumdur belki.

ya da çinko eksikliği de olabilir olmazsa çinko takviyesi yaparsın ama mutlaka önce bir doktora görün

üzülme ve korkma tedavi olursun

16. 23 Ekim 2009
  17. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim kullandığım epilepsi haplarının yan etkilerinden biri saç dökülmesiydi.

lise yıllarında öyle çok dökülürdü ki saçlarım açılmalar bile olmuştu.özellikle yıkamaya korkardım saçlarımı.

hala da dökülür saçım ama inan o kadar seyrelmişti ki hep öyle kalacak sanırdım şimdi ise çok gür saçlarım var yine de hafif dökülmesine rağmen.

kuaför başedemiyor boyarken çok uzun sürüyor boyanması 3 kişi boyuyor kesimi de öyle uzun sürüyo :KK70:yani saçların çıkar canım üzülme benim bile çıktıysa ve bu derece gürleştiyse :)

18. 23 Ekim 2009
  19. ela

ela Guest

satrapi canım allah razı olsun ya inan çok ii geldi bunları duymak allah ne muradın varsa versin.:Saruboceq: