psıkolojınız nasıl paylasırmısınız

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve keri34 tarafından 17 Mart 2008 başlatılmıştır.

17 Mart 2008
    Konu Sahibi : keri34
  1. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ya benım aklım cok karısık.aranızda benım gıbı hısseden varmı?ben bebıs dogduktan sonra esımle aramıza gorunmez bır duvar orulmesınden korkuyorum.hıc bır seyın eskısı gıbı olmamasından.3yıllık evlıyım ve basbasa olmaya alıstık esımle acaba bebek olunca hıssetmeden aramızda sogukluk olurmu dıye dusunmeden edemıyorum.sonucta o olunca ıstedıgınız seyı ıstedıgınız anda yapamayacaksınız.hersey bebege odaklı olacak ve bu benı urkutuyor.acaba benmı sacma sapan seyler dusunuyorum.esım korkma hersey guzel olacak dıyor ama aklımdan atamıyorum bu fıkırlerı.sız neler hıssedıyorsunuz.

2. 18 Mart 2008
  3. keri34

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar merak edıyorum bısey dusunmuyormusunuz.benım gıbı yada tam tersı hıslerınız yokmu neden paylasmıyorsunuz.merakla beklıyorum.

4. 18 Mart 2008
  5. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ah bir hamile kalabilsem ve hayirlisiyla o evladi kucagima alabilsem diye dusunmekten kendimi alamadim satirlarini okurken,bebek hayatin tadi tuzudur be guzelim,ne diye endise ediyorsunki,ne guzel bak bebegin geliyormus,allahtan saglikli ve hayirlisini dile,korkulacak ne varmiski,bence esinle askin dahada pekisir,ikinizden dunyaya gelmis bir melekle dahada mutlu olursunuz.

6. 18 Mart 2008
  7. keri34

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cok tesekkur ederım canım.umarım dedıgın gıbı olur.anladıgım kadarıyla sende bebek ıstıyorsun.umarım en kısa surede bebegını kucagına alırsın.hamılenın duası kabul olurmus.yurekten dılıyorum

8. 18 Mart 2008
  9. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    tabiki ister istemez oluyo bence çünkü ben 2 saatte bi bebegi yedirmeye kalkıyorum pestilim cıktı yemek yapmaya bile vaktim olmuyo yani arkadaşlar güzel bi mesafe giriyo araya

10. 19 Mart 2008
  11. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde iki yılın sonunda bebeğe karar verdik hamileliğimin ilk dönemlerinde bu korku bende de vardı hala zaman zaman endişeleniyorum ama sanırım bunlar yersiz endişeler 3 kişilik çekirdek bi aile olmanın keyfini çıkarmayı başarırız inş 39 haftalık hamileyim çok yakında aramızda olacak kuzum bence herşey daha da güzel olacak arkadaşım sende böle düşün böle düşün ki böle olsun

12. 19 Mart 2008
  13. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    doğmumuma 3 ay var ve cok strese gırdım maddı ve manevı olarakda ıyı bı donem geçırmıyoruz herseyı kafama takıyorum ama en cok dogumu. dun eşım deniz hanım anneliğe hazırmısınız diye sordu hayır deyip aglamaya başladım herşeye aglar oldum cok duygusalım
    bursaya istanbuldan gelinolarak geldiğim için kendimi bazen bu şehirde yabancı gibi hissediyorum eşim ve ailesi saolsunlar beni hiç yalnız bırakmıyorlar her dediğim yapılıyor. ama yinede ailemi istanbulu özluyorum . hamilelik insanın psikolojisini çok çok etkiliyor. her açıdan.... ben eski kıyafetlerime baktıgımda bile gozlerim doluyor sabırsızımm bi an once ogluma kavuşmak istiyorum bazende hiç çıkmasın karnımdan dıyorum (dogum korkusundan). duygularım karmakarışık..
    Eşimden yana çok şanslı oldugumu bılmekse benı en çok rahatlatan şey..

14. 19 Mart 2008
  15. keri34

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tesekkur ederım canım umarım dedıgın gıbı olur.bu arada bende 39.haftadayım.sen nasıl dogum yapacaksın bellı oldumu

16. 19 Mart 2008
  17. EU1

EU1 Guest

bence hiç endişelenme..herşey daha güzel oluyo..ama çok yorucuda oluyor tabii.bebek vaktinin büyük bi kısmını alıyo..eşine daha az zzaman kalıyo..ama beraber ilgilenince sorun olmuyo..çok eğlenceli geçiyoo...

18. 20 Mart 2008
  19. keri34

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ınsallah dedıgın gıbı olur ben hem mart annesı hamde mart kadınıyım.burcum balık cok duygusalım.herseyden cok etkılenıyorum o yuzden.