pubik kemiğinden gelen sesler!!...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Harpy tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Harpy
  1. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaşlar merhaba; biliyorsunuz bacak arasında birleşen kemiğe pubik kemiği deniyor.. ve vücut kendini doğuma hazırlarken bu kemik ayrılıyormuş ve özellikle yatakta dönerken ağrı yapabiliyormuş, dayanılmaz oladığı sürece sorun yok diyorlar.. ben 34 haftalık hamileyim ve yaklaşık 1,5 aydır bu ağrı var .. ama son zamanlarda ağrıya eşlik eden korkunç bir ses çıkıyor aynı yerden; sanki çıkmış gibi bir kemik sesi :1shok: tak! diye.. özellikle yataktan kalkarken oluyor.. bu şikayet sizde de var mı yoksa doktoruma söylemem gereken önemli bir durum mu?
    şimdiden teşekkürler.. opuyorumnanaktan

2. 9 Ağustos 2010
  3. feslegen85

feslegen85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende bugün 34. haftama giryrum. dediğin gibi 1 aydır falan bendede var ağrı oturup kalkerkende ağrıyor ama ses gelmiyor bende.

4. 9 Ağustos 2010
  5. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    bi arkaadş doğum olacağı gece böyler sesler geldiğini yazmış ve arkasından suyu gelmiş.. benim 2 haftadır var bu ses.. başlarda ağrısızdı şimdi biraz ağrılı oluyor.. birde gece tuvalete kalkıp yürüyemeyecek kadar kötü olan var mı? eğer mesanem çok doluysa baskıdan sanki parçalanacakmış gibi oluyor.. 2 adım lavaboya yürüyene kadar ölüp ölüp diriliyorum :KK43:

6. 9 Ağustos 2010
  7. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bendede aynı durum var. gece sol bacağımı dönerken çeviremiyorum bile. dediğin gibi gece tuvalete kalkarken kasığım acıyor... ama ses yok ! doktora söyledim normal dedi.

8. 9 Ağustos 2010
  9. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    kasiklarimda agri var ama henuz bir kez bile duymadim o sesi ve sadece bazen bebegim galiba afedersiniz vajinama cok basiyor
    sanki disariya cikacakmis gibi bi anlik feci bi agri hissediyorum ama hemen geciyor ..

geceleri tuvalete biraz gec gidersem bendede aynisi oluyor banyoya kadar yuruyemiyorum bide yaptiktan sonrada acayip bi kasilma hissediyorum baya canimi acitiyor
    benim 41. hafta kendi kendimi bu hafta son insallah diye avutuyorum :))

10. 10 Ağustos 2010
  11. duygum34

duygum34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bendede aynı sorun var canm ağrılar sesler bende doktoruma sordum normal dedi.allah yardımcımız olsun