Pudra kullanmayanlar

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve sashamia88 tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sashamia88
  1. sashamia88

sashamia88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaslar genelde fondoten uzerıne pudra kullanılır,fondoten kullandıktan sonra yuzu ıslak bırakırsak yuzun yorgun gorundugu ve pudra kullanarak yuzun toparlandıgı soylenır,fakat bense pudradan nefret edıyorum cunku makyajı cok mat yaptıgına ınanıyorum,ben bıraz canlı ve ısıltılı gorunumden hoslanan bırıyım,fondoten uzerıne pudra kullandıgımda bıde onun ustune allık kullandıgımda sonuc mat bı cılt acıkcası hıc sewmıyorm pudra kullanmayı,benımle aynı fıkırde olan arkadslar varmı acaba

2. 14 Kasım 2008
  3. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de pudrayı sevmiyorum,yüzdeki çizgileri daha belli ediyor sanki

4. 14 Kasım 2008
  5. anatoliaz

anatoliaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende pudranın gözenekleri kapattığını düşünüyorum ve kullanmıyorum. Aslına bakarsanız düğün hariç,hiç bi özel günde buna bayramlarda dahil fondotende kullanmıyorum :) bana göre bi kaç saatlik güzel görünümün ardından sağlıksız bi cilt mantığı çok saçma... En güzeli doğal cildimiz, hafif bi allıkla tamamdır...

6. 14 Kasım 2008
  7. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bense allık da sürmem
    sadece nemlendirici krem bazen de güneşkoruyucu,yazın kesinlikle koruyucu

8. 15 Kasım 2008
  9. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    fondoten üstüne pudra çok yapay duruyo yaa ben yapay makyajı sevmeyenlerdenim ..hatta mümkün oldugunca dogal olmaya hiç yapmamaya yada yaptımmı en dogal tonları kullanırım fondoten olsun allık olsun..ama bide şu var fondoten tek başına kapatıcılıkta yeterli olmuyosa pudrayla birlikte mükemmel kapatıyo..ben de fondoteni su bazlı seçiyorum çok hafif oluyo pek zararını da görmedim iyi ürünler kullandktan sonra..hatta biliyomusunuz bilmiyorum ama bana doktorum kış aylarında iyi bi fondoten kullanmı önermişti cildi korusun diye..

10. 15 Kasım 2008
  11. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    ben yazın pudra kullanmıyorum. broznlaşınca hiç gerek kalmıyor. ve yazın terlediğim için rahatsız oluyorum. yazın fazla makyaj bile yapmıyorum.
    ama kışın kullanırım. kızıl saçlı olduğum için yüzüm solgun duruyor. cildime uygun pudranın rengimi canlandırdığımı düşünüyorum.

gulefsann bunu beğendi.
  12. 15 Kasım 2008
  13. sashamia88

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    153
    tatlım dogrudur pudrayla bırlıkte daha ıyı kapatr ama benım cıldımle bı prpblemım yok,ne kapatılması gereken bı sıvılcı ne bı morluk ne bı kızarıklık nede bu yasta daha erken kırısıklık yokkaydirigubbakcemile3bende fondoten kullanmam ztn,nemlendırıcı ustune allık kullanırım,fakat fondoten kullancagım zamanlar oluyo tabı renk versın dıye oda,allıkla butunlestıgınde cok guzel oluyo,ama fondoten uzerıne pudra onun ustunede allık maske gıbı duruyo ve cok mat oyuzden kullanmam yanı pudrayı,kullandıgım tum urunler maxfaktor fondoten color adapt naturel,su bazlısıda vardı maxfaktorde oda flawless perfection,bıde lastıng performance kullanmıstım ayy oyle kalıp maske gıbı duruyokı cıldım agrıdı valla onu tasırkenkaydirigubbakcemile3ee adı uzerınde lastıng meger yofgun kapatma ozellıklıymıssırnaşık şey

14. 15 Kasım 2008
  15. sashamia88

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar meger benım gıbı pudra kullanmaktan hoslanmayanlarda varmıs,aslında pudra kapatma ozellıklı kullanılmıyo,sadece fondoten ıslak gorunmesın parlama yapmasın dıye pudra surerler mat gorunsun dıye,dedım yaa mat makyaj benı boguyo maske gıbı hıssettıgımden pudra kullanmıyorum,pekı arkadaslar kemık rengımızde saydam olan transparan pudra kullanan varmı,hıc kullanmadım cok merak edıyorum acıkcası ne ıse yarıyo bılgınız varmı,daha once kullandıgım benım maxfaktor crema puff pudra onuda kullnmam attım koseye:p

16. 15 Kasım 2008
  17. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    ben de pudrayi fondotenle kullanamayanlardanim
    cok fazla yorgun gösteriyor ilerleyen saatlerde
    yüzümün saglıkla parlamasından hoşlanıyorum mat durmasından değil :nazar:

18. 15 Kasım 2008