puff Burun Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve puff tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : puff
  1. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar uzun zamandır forumda doktor araştırması yapıyodum.. Sayenizde Emre beyi buldum.. ilk görüşmede ameliyat olmaya karar verdim. Çok şeker bi insan. Umarim ameliyattan sonrada böyle düşünürüm naniknanik Ameliyat olma sebebim aslinda burunda deviasyon olması. 24 senedir oksijene doyamadim :) tabi şeklinden de cok memnun değildim. Ameliyatta ikiside halledilcek.. Carsamba günü yani yarin tasarim icin Emre beye gidicem. 30unda sonkez görüşücez bütün formaliteler halledilicek.. ve 2 şubat salı günü sabah ameliyat olucam Allah izin verirse.. Lütfen benim için dua edin :gitme: Cok tırstığımı söylemeliyim tabi ki .. sonuç olarak bi ameliyat (iğneden bile korkan ben ameliyat olucam).. Beni en çok düşündüren ise sonrasında yaşıcağım süreç.. Desteklerinizi esirgemiceğinizi biliyorum.. Doktorumada cok güveniyorum .. İnşallah herşey yolunda gider de bende yeni cici resimlerimi sizlerle paylaşırım.. :kedi:

2. 26 Ocak 2010
  3. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Şimdiden geçmiş olsun canım.Bir şeyin olmasını çok istiyorsan o sana zor gelmeyecek inan.Biraz sabır biraz cesaret.Olumlu düşün.Herşey göönlünce olsun:)

4. 26 Ocak 2010
  5. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    çok tşk ederimm zaten sizler beni cesaretlendirmeseniz biraz zor karar verirdim :kedi:

6. 26 Ocak 2010
  7. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım şimdiden geçmiş olsun emin ol ki emre bayin yaptığı burunların hepside birbirinden çok güzel senin burnunda kesinlikle onlarınki kadar güzel olucaktır..senin son görüşmende yani 30 ocaktada benim ameliyatım var vee o kadar heyecanlanmıyorum sende korkma oda gelir geçer herşey eskisinden güzel olur inşallah istediğin bi burnuna kavuşursunn....

8. 26 Ocak 2010
  9. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    ayhhh sanada şimdiden çok geçmiş olsun cnmm :)

10. 26 Ocak 2010
  11. sersa_24

sersa_24 ♥ ♥ ♥08.05.2011 ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim hep yanındayız opuyorumnanaktan

12. 26 Ocak 2010
  13. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Geçmiş olsun .. Meraketme herşey güzel olucak :) Hiç tırsma korkma. Ameliyatı geçiren herkes korkulcak bişey olmadığını söylüyo bak onun için rahatla sakin ol :))

14. 26 Ocak 2010
  15. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

16. 26 Ocak 2010
  17. kellyr

kellyr Guest

bu senin ilk ameliyatın sanırım bu yüzdn çok zor olacağını sanmıyorum. benim bile revizyon olmasına rağmen morluklarım azalmaya başladı ve gayet iyiyim sen kimbilir ne kadar kısa sürede toparlanacaksın zaten ameliyathaneyi bile görmüyosun bi bakmışsn asansördesin bi bakmışsn ayılmışsn hiiç bunları düşünme sadece güzel olacağını düşün pozitif ol gerisi emre beye kalmış.

18. 26 Ocak 2010
  19. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    evet cnm senin ameliyatının oldugu gün benimde görüşmem vardı emre beyle.. sanada cok gecmiş olsun.. :)