PUREGON 150/gün

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve inrysf tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : inrysf
  1. inrysf

inrysf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba.Ben 3. aşılama tedavime start verdim bugün.2 defa doktor hapla uyarttı ama bu sefer Puregon 159 ünite verdi.4 gün yap 5. günü gel bakacağım dedi.Bu doz biraz yüksek değil mi?
    Sorum şu:bu dozda Puregon kullanan arkadaşlar,ne kadar etkiledi sizi olumlu yada olumsuz.
    Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

2. 11 Haziran 2008
  3. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 6 gün 100 ve 4 gün de 150 kullandım canım.Kasık ağrısı ,gaz,dolayısıyla çok rahatsızlık dydum.Başka da yok bi sıkıntısı.Ama ben aşılama olmadım doğal yolla denedim.Olmadı benim 2 ay sonra falan aşılama yaptırmak üzere ara verdim.Umarım hamile kalırsın

4. 12 Haziran 2008
  5. inrysf

inrysf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım teşekkür ederim cevabın için.Ben bugün saat 5 te vuracağım ilk iğnemi.Bakalım.Umutluyum bu sefer.

6. 12 Haziran 2008
  7. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Umarım dualarım herkese,sakın stres yapma tamam mı?Ben muhtemelen o sebeple başarılı olamadım
    ,çoookk gergindim ve ovitrelle yani çatlatma iğnesi gaz yapıo ve çok rahatsız oluo insan hazırlıklı ve rahat ol tamam mı?

8. 16 Haziran 2008
  9. inrysf

inrysf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet tam 4 gün Puregon kullandım,bugün doktora gittim ve tam 6 tane folikül oluşmuş.Şimdi bunlardan kaçtanesi işe yarayacak bakalım.Puregona devam.Perşembe gene doktora.Hiç bir belirti veya yan etki yok bende çok şükür.

10. 17 Haziran 2008
  11. aslhkn

aslhkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende 2 .aşılamaya start verdim şuan 150 lik vuruyorum ilk 100 ile başladı dün doktora gittim 75 e düşürdü muhtemelen cumartesi aşılamyı yapacak kendini kasma çok rahat ol herşeyin hayırlısı

12. 29 Haziran 2008
  13. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bende 2.aşılamaya start verdım ılkınde gonal f kullanmıstım kıstler olustu
    şimdiki doktorum puregon verdı 75 dozluk vurucam 5 gun bakalım ne olucak bugun 3.gun

14. 29 Haziran 2008
  15. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben de ağustosta aşılama olacağım şimdilik aradayım,dinleniyorum.Umarım başarırsınız ve ümit olursunuz hepimize..

16. 29 Haziran 2008
  17. inrysf

inrysf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam.Ben 8 gün önce aşılamamaı yaptırdım.Henüz belirti yok.Ama bu puregon galiba kilo aldırdı bana.

18. 29 Haziran 2008
  19. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merak etme kilo sorun etme,sonra iniyo tüm şişliğin,yani inşallah hamile kalırsın inmez ama ben adet husranıyla karsılasınca gördüm ki iniomuşun sonra.Velhasılı demem o ki kilo değil o geçici bi şişlik canım...
    Belirti için de erken takma kafanı bak,çocuğunda takıntılı olur sırnaşık şey .Hadi inşallah içindedir.Ama fazla dinleme kendini midem bulanıyo mu başım dönüyo mu yok işte göğüsler şişti mi diye tamam mı?
    Sana dua edeceğim.Öpüyorummmm:teytey: