Puregon ignesi vuran Pcoslular buraya...

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve cucu-pete tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : cucu-pete
  1. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba kizlar...aradim taradim hem pcoslu olup hemde puregon ignesi yapan arkadaslari tek baslik altinda bulamadim...
    pcos tedavi sürecimiz
    tahlillerimiz
    puregonla alakali merak ettiklerimiz ve bildiklerimiz
    ve meleklerimize ulasana kadar gecen süredeki hislerimizi paylasalim diyorum...a.s.

2. 30 Ocak 2009
  3. EU1

EU1 Guest

canım ben pcoslu değilim ama dr puregon yazdı

ne için kullanılıyodu bu ilaçkaydirigubbakcemile5

4. 1 Şubat 2009
  5. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Slm ben
    pko lu femara +puregon protokolü uygulanmış biriyim 1.aşılammada hamile kaldım ama malesef boş kese çıktı kürtaj oldum sen ne durumdasın ben şimdi 1 kere daha aşılama olucam allah nasip ederse ama olmazsa tüpe geçicez rabbim bu yolda hepimizin yardımcısı olsun benim tedavimde ilk önce femara kullanıldı fazla yumurtlama olmasını önlemek için ve kalitesini arttırmak için ama rabbim ne derse o oluyor işte ben toplmada sadece 275 ml puregon vurundum 3-4 yumurtam oldu bakalım yeni tedavide nasıl bi süreç bekliyor beni:)

6. 1 Şubat 2009
  7. cucu-pete

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canim benim yumurta catlatmak icin kullaniliyor bu igne..sendeki sorun nedira.s.

8. 1 Şubat 2009
  9. cucu-pete

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    cok üzüldüm canim,insallah bir daha yasamazsin böyle bisey ve saglikla gelir melegin:Saruboceq:
    bende puregon vuruyorum,yarin son günüm ve kontrole gidecegim..bakalim gereginden cok sayida büyük yumurtalar olusursa laparoskopik ameliyatla alicam hepsini dedi...insallah hersey yolunca cikar...
    ben puregon ignenin yaninda glukofen,folik asit ve hormonlarim icin dexamethason diye bir kortizon kullaniyorum canim

10. 1 Şubat 2009
  11. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Valla ilk defa duydum böle bişeyi neden laparoskopik yöntemle alıyor sen ne olucan aşıalma mı tüp mü rabbim hepimizin hakkında yüz güldüren hayırlar nasip etsin
    inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

12. 3 Şubat 2009
  13. seherbayer

seherbayer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba cucu-pete ben de pcosluyum ve puregon iğneme dün başladım ilk aşılamamı yaptıracam inşaallah birde çatlatma olarak ovitrelle verdi doktorum %60 şansın var dio çünkü eşimde problem yok inşallah olur allah kimsenin kucağını boş bırakmasın bu şekilde hamile kalan arkadaşlar lütfen paylaşın bizimle bize umut olun çok ihtiyacımız varrr...canm buarada senin de mi ilk aşılama olacak?:KK46:

14. 5 Şubat 2009
  15. ayde

ayde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar ben pco olduğumu 1sene önce öğrendim bu sürenin 8 ayını şırnağın bir köyünden gelip gitmek zorunluluğuyla tedavi gördüm ama doktorum artık şırnakta yapılacak birşeyin olmadığını ve batıda iyi bir hastaneye gitmememi önerdi ve tedaviyi sonlandırdı. 2 aydır filan bu konuyu hiç araştırmıyorum ve puregon iğnesi hakkında bana bilgi verebilirmisiniz yenimi çıktı....... teşekkürlerfisfisfisfisfisfis

16. 5 Şubat 2009
  17. cucu-pete

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    hadi insallah hamis kalirsin canim benim..
    benimde ilk asilamam olucak tabii yumoslar büyürse..sen kac dozla basladin bitanem?

18. 5 Şubat 2009
  19. cucu-pete

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bitanem yumurtalar kiste dönüsüyor ya,onlari komple temizliyormus.böylede kistler kalmiyormus ve sonuc daha kolay aliniyormus...

ben gittim doktora kizlar.yumoslar tam istedigim gibi olmamis dedi.puregonun dozunu artirip 1 hafta daha yapmami söyledi.sonra tekrar gidicem bakalim...