Puregon Kullanip Aşilama Olanlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve melisesra tarafından 27 Haziran 2008 başlatılmıştır.

27 Haziran 2008
    Konu Sahibi : melisesra
  1. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Selam Kislar Bugun Doktora Gittim Aşilama Yapilicak Doktorum Puregon Verdi 75 Cc Lik Yapicam Puregon Ile Hamis Kalan Varmi

2. 27 Haziran 2008
  3. hoceee

hoceee kuzucum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım ben 3.ncü aşılamada ve microda kullandım.. Aşılamada yanlış hatırlamıyorsam aynı değerde kullandım ama microda daha çok yapılıyor. Sonuç negatif ama şunu bil ki sadece kullandığın bu iğnenin bir etkis yok hamile kalmaya.. Bu sadece yumurta oluşumunu sağlıyor ve dozunu artırdıkça oluşan sayı da artıyor. Ancak iyi bir takip gerektiriyor aklında olsun. Yumurtaların gelişimine göre dozu ayarlıyorlar..

4. 27 Haziran 2008
  5. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Canim Ben Ilk Asilamamda Gonal F Kullandim Ve Hep Kisler Olusmus Tutmadi
    şimidiki Aşilamami Baska Yerde Yaptiriyorum Ve Puregon Verdi 75 Cc 5 Gun Yapicam Sen Saat Kacda Yapiyordun Igneni Gobek Deliginin 2 Parmak Altindan Vurcam Dimi

6. 27 Haziran 2008
  7. hoceee

hoceee kuzucum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben mümkün olduğu kadar saatine dikkat ediyordum ve akşam daha rahat olduğu için akşam yaptım. Doktora sorarsın gerekirse saatini.. Aynen dediğin gibi göbek deliğinin iki parmak altı hafif sağı solu da olabilir zaten nasıl yapılacağını da gösterirler sana.. Ben artık uzmanı olmuştum, sana tavsiyem sol elinin işaret ve baş parmağı ile göbeğini sık ve iğneyi öyle yap daha az acıyor hatta bazen hissetmiyorsun böyle. Eğer böyle yapmadan iğneyi batırırsan biraz acıyor. İğne girdikten sonra enjekte ederken sol elini bırakabilirsin..

8. 27 Haziran 2008
  9. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Gecen Seferkinide Kendim Yapimistim Hic Aci Hissetmedim Sen Hep Ayni Tarafami Yaptin Ben Digerinde Bigun Saga Bi Gun Sola Yapiyordum

10. 27 Haziran 2008
  11. hoceee

hoceee kuzucum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen değiştiriyordum yerini aynı tarafta olmasın diye.. Ben gonal-f kullanmadığım için bilmiyorum sen zaten biliyormuşsun nasıl yapılacağını...

12. 27 Haziran 2008
  13. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    çok Heyecanliyim Kusura Bakma Iğneyi Dolaba Koydum Disarda Tutmuyoz Dimi Bizde Kalemin Icinden Cikartiyoruz Dimi Yaparken Takiyoz Iğne Uclari Surekli Degiscek Oyle Sanirim

14. 27 Haziran 2008
  15. hoceee

hoceee kuzucum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İğnenin yaklaşık 8 derece soğukta durması gerekiyor. Tam anlamdım sorunu ama.. Ampulü kaleme yerleştiriyorsun ve bitene kadar çıkarmana gerek yok çünkü bir ampül bir kaç defa gidecek sana.. Kalemi öylece dolaba koyuyorsun.. İğne ucunu her seferinde değiştiriyorsun...

16. 27 Haziran 2008
  17. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Doktorum 1 Kutu Yazdi 5 Gun Kullanicam Yeter Sanirim 75 Cc Vurucam

18. 27 Haziran 2008
  19. hoceee

hoceee kuzucum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dozu daha sonra düşürebilir de doktorun ama senin aldığın 300'lük mü 600'lük mü ona göre hesap et

Ben bir günde 425 kullanıyordum 300'lük bir tanesi tam yetiyordu. Kalemin cc ile ilacınki tutmuyor.