puregon kullanıp hamile kalan varmı

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve berilim tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

12 Ocak 2010
    Konu Sahibi : berilim
  1. berilim

berilim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    benim yumurtam oluşup büyümediği için doktorum ovülasyon takibi başlattı 2 ay klomen kullandım sonuç alamayınca puregon 600 kullandırdı onunla 13 yumurtam oluştu 3 ü yeterince büyüyebildi pregnylle çatlatıldı ama biri çatladı sadece ve oda tutmadı aranızda puregon kullanıp hamile kalan varmı:KK46:

2. 12 Ocak 2010
  3. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    gecmis olsun canim allah en kisa zamanda bebegini kucagina almak nasip eder insalllah kusura bakma konu hakkinda bilgim yok amayinede iyi dileklerimi sunmak istedim

4. 27 Ocak 2010
  5. zcakir

zcakir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Evet canım. Bende klomen ve serophen sonrasında puregon kullandım. Günlük 75 ünite 8 gün vuruldum. 1 tane yumurta oluşmuş dedi doktorum. Ama güzel ve çok kaliteli dedi. Ümidim kesilmişti. Sonuç o 1 tane tuttu. 9 haftalık hamileyim canım. Kolay değil biliyorum çok zor bir aşama bu ama moralini yüksek tut lütfen. Rabbim isteyen herkese bu mutluluğu nasip etsin..Sevgiler..

6. 27 Ocak 2010
  7. denizay06

denizay06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım senin hiç yumurtan yok muydu? benim öylede fsh yüksek? napcam bilmiyorum çok korkuyorum anne olamıyacam diye...:KK43:((

8. 28 Ocak 2010
  9. zcakir

zcakir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Aslında normal yolla tek yumurta oluyordu.Ama kalitesi hakkında bilgi vermiyordu doktor. Haplarla da yumurtlama oldu, önce normal ilişki denendi iki kez kontrol sonrası.Olmadı. 2 kezde aşılama tutmadı.
    Üçüncüde puregon kullandık tuttu çok şükür. Benim tüm hormon testlerim normaldi..

10. 4 Haziran 2013
  11. aysestr

aysestr Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaslar merhaba benimde bir kaç sorum olacak sizlere...
    1 yıl önce tedavisiz gebe kaldım fakat 9 haftalıkken düşük yaptım sonrasında bir süre adet düzensizliği yasadım sanırım bu yüzden de normal olarak yumurtlamıyorum. gecen ay 5 gün klomen kullandım bir tane sağlıklı yumurtam olmus ve çatlatma iğnesi vurulmama rağmen gebelik olmadı. bu ayda günde 50 dozdan 5 gün puregon 600 kullanmaya karar verdi doktorum iğneyi göbekten vuruluyorum artık allak bullak olmus durumdayım resmen psikolojimi bozdu bu süreç. puregonla gebe kalan varmı lütfen kullananlar bilgi verebilir mi.

12. 10 Haziran 2013
  13. kutludemir

kutludemir Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16

14. 10 Haziran 2013
  15. kutludemir

kutludemir Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16

16. 21 Haziran 2013
  17. merve_uk

merve_uk Ayyıldızı'M Üye

Beğenildi:
    218
    Ödül Puanları:
    163
    bende günlük 50 kullanıyorum, inşallah güzel sonuçlar alırım, bu ilk aşılamamız... İlacın yan etkileri konusunda bilgisi olan var mı

18. 17 Haziran 2014
  19. saricicek

saricicek Kûn feyekûn ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    536
    Ödül Puanları:
    78
    merhbalar bnada doktorm dün yazdı puregon 600 yan etkılerını okudum gunluk 1 den fazla asırı kılo alımı dıyor zaten asırı kılo aldım bu aralar ıgneyle daha fazla almaktan korkuyorm bu ıgne kullanıp kılo alan yada almayan varmı lutfen yardm bugun baslıcem