puregon sizdede kilo yaptımı:(((((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU2 tarafından 3 Aralık 2007 başlatılmıştır.

3 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaşlar ben biraz kilo almaya elverişliyim ama bu iğnelerle daha da bi aldım sanki sizde de oluyomu......

2. 3 Aralık 2007
  3. znp

znp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende kılo aldım tup bebek tedavısınden sonra. aslında cok yemek yıyen bırı degılım onun ıcın bende ılaclara bagladım bu kılo sorununu tatlicadiarzu

4. 4 Aralık 2007
  5. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar puregon karında şişlik yaratıyor kilo alıp almadığınıza tartılıp öyle karar verin.Daha önce kullanmıştım da.Bir de hormon ilaçları direk kilo yapmıyormuş iştah arttırdıkları için kilo alıyormuşuz a.s

6. 4 Aralık 2007
  7. satürn71

satürn71 Guest

bende puregon kullandım uzun süre. 50 kilodan 65kiloya çıkıverdim.sözde yumurtalıklarım çatlasın diye verdiler,halbuki çatlama sorunum yokmuş.yemeyle ilgisi olmadığı için ilacı bıraktıktan bisüre sonra vücut eski kilosuna dönüyor.tabi bu biraz uzun sürüyor.tabi bide yaş ve metabolizmaylada ilgili.arkadaşlar yaşlarınız henüz çok genç.ne zamandır tedavi gördüğünüzü bilmiyorum ama bu tür sorunlarınızı cevplıcak tecrübeye sahibim.burdayım bekliyorum.

8. 4 Aralık 2007
  9. beyazkaramel

beyazkaramel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende kilo deilde karında şişkinlik yaptı adet olunca karnım iniveriyodu şimdi gene şişiyom inş bu sefer inmez

10. 4 Aralık 2007
  11. znp

znp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben kılo sorunumu dırek puregona baglamıyorum cunku ben tup bebek tedavısınden oncede hormon tedavısı gormustum

12. 4 Aralık 2007
  13. usle

usle Guest

ben hıc kılo almadım ama karnım felaket şişti ve acıyodu catlıcak gibi bi rahatsızlıkvardı ama adetle indi normalmis bu ben 5tane 75lıktı sanırım kulandım ama 10tane falan yaptıysan canım belkı kıloda yapıyodur

14. 4 Aralık 2007
  15. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende gonal-f kullandım aşılamalarımda.. banada özellikle göbek kısmında yoğun kalınlaşma oldu.. şimdi biraz yediklerime dikkat ediyorum bu ay yine kullandığım halde çok şişkinlik yok .. inşallah bu tedavilerden sonra sadece 9 ay için göbüşümüz şişer....:))

aysegulmete bunu beğendi.
  16. 4 Aralık 2007
  17. kızlar yaa şu puregon ben de ters etki yaptı.ben 49 kg la aşılamaya başladım 3. aşılama sonunda 44 e düştüm.herkes 5 kg aldı ben 5 kg verdim.şişmanlamak için de bi umuttu ama 2 umudum da olmadı.şimdi tüp bebek tedavisine başladım eskiden 50 le başlayıp 100 e kdr çıktım.şimdiii 250 bi de yanında orgalutron diye başka bi igne 4. günde karnım şişti inşaallah azalmaz hep şişer 9 ay boyunca.sonra da birazı bana kalsın isterim ama:))inşllh en yakın zamanda hepimiz hayırlı haberlerimizi bura da paylaşırız.hepinize muck

18. 5 Aralık 2007
  19. erhater

erhater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam ben de kullandım ama kilodeğil ama karındaşişlik yapıyo sonra geçiyo