puregon ve ovitrelle kullananlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve aslimuratelkoca tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : aslimuratelkoca
  1. aslimuratelkoca

aslimuratelkoca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim.benim inşallah ikinci aşılamam için start veriyoruz ama bu sefer puregon ve ovitrelle kullanıcakmışım.puregon kullanan arkadaşlar nasıl kullandınız acaba merak ediyorum bana dr um 4 gün vurulucaksın dedi 75 ünite bi günde vurulucagın doz dedi.aranızda bu şekilde kullanan varmı ne olur beni bilgilendirin.şimdiden teşekkürler.allahım hepimizin yardımcısı olsun inşallah.:utangac:

2. 1 Nisan 2009
  3. lacivertyaz

lacivertyaz Guest

Canım merhaba .bende puregon ve ovıtrelle kullandım.puregonu kullanmak Çok kolay kalem Şeklınde dozunu ayarlıyorsun ve gÖbek delıĞının 2 parmak altından ıĞneyı vuruyorsun.hıÇ acımıyor korkma.bende 75 doz yeterlı olmamıŞtı.bız 150de yumurta elde ettık.bende ılk aŞılamamı oldum beklıyorum test tarıhıım 7 nısan ınŞ.hamıleyımdır...allah yardımcın olsun canımmm

4. 2 Nisan 2009
  5. aslimuratelkoca

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sagol beni bilgilendirdiğin için.canım ben puregonun 300 ünitelik olan kutusunu aldım onuda bigünde 75 ünite vurulucakmışım 4 gün boyunca sonra tekrar dr gidicem eger yeterli gelmezse 150 ünite daha vurulucakmışım.ama ben kendime vuramam o cesaret yok bende canım yaaaa.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.allahım inşallah bizlerede nasip eder.canım inşallah hamilesindir.inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunmuştur.öptüm.:1hug::utangac:

6. 2 Nisan 2009
  7. DamlaUmut

DamlaUmut Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    canım banada doktor puregon vereceğini söyledi.. henüz başlamadım almadım da ama araştırdım. internetten. www.puregonpen.com.tr diye bir site buldum süper anlatımlı bir site... bence bir bak... işine yarayabilir diye düşündüm. hayırlısı olur inşallah...

8. 2 Nisan 2009
  9. aslimuratelkoca

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sagol canım bende inşallah ilk ignemi bugün olucam.şimdi hemen o siteye girip bi araştırma yapıcam.inşallah hepimiz hakkında hayırlısı olur.a.s.:1hug:

10. 2 Nisan 2009
  11. aslimuratelkoca

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bişey daha sormak istiyorum bu puregonun yan etkileri sizleri etkiledimi.yani öyle aşırı yan etkisini gören varmı.

12. 19 Mayıs 2009
  13. 07HS07

07HS07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende dün başladıjm bu ilacı kullanmaya...yan etkilerini bende merak ediyorum....benimde aşılamam bu ay yapılacak...

14. 19 Mayıs 2009
  15. DamlaUmut

DamlaUmut Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    canım yan etkisi yok gibi ama karnında şişkinlik olacak merak etme içtiğimiz ilaçların etkisinden. umarım tutar seninkide hayırlısı olsun...

16. 20 Mayıs 2009
  17. 07HS07

07HS07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekür ediyorum canım saol bilgi için....2 gündür kullanıyorum bir farklılık yok henüz inşallah ta olmaz çünkü zaten kısa boyluyum birde şişkinlik düşünemiyorum.....inşalah rabbim isteyen herkeze hayırlı ve sağlıklısından naip eder....

18. 1 Haziran 2009
  19. esterya

esterya Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    kizlar bende bugun 75 mm puregon vuruldum.gogusleri buyutuyor diyorlar dogrumu