puregondan sonra???????

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve erz25 tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

11 Şubat 2008
    Konu Sahibi : erz25
  1. erz25

erz25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    slm ben 02.01.2008 tarihinde adet oldum ve 75 ü puregon başladım.4 gün kullandım 5. gün kontrole gittiğimde 3 tane büyümüş yumurta var dedi ama aşılamayı iptal etti kendi haline bıraktı çünkü e2 651 çıkmıştı.Normalde 31.01.2008 tarihinde adet olamam lazım ama halen olmadım.2 kez kanda beta hcg bakıldı oda negatif.normal günümde 11 gün geçti.bu ilacı kullanıpta benim gibi olan varmı aranızda.yarın gidicem bana olmam için ilaç vericek acaba neden oluyo anlamadımCADIARZU

2. 20 Şubat 2008
  3. derinden

derinden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba cnm bende yaklaşık 5 gündür puregon 50 ml kullanıyorum bgn doktora kontrole gittim çok yumurta varmış bunların bikaçını eleyeceğiz dedi ve iğne dozunu 25 düşürdü.yeteri olgunluğa gelincede çatlatma iğnesi olucam.allah yardıcımız olsun..

4. 16 Haziran 2008
  5. pretty women

pretty women Vazgeçmek Yook!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar puregon dediğiniz hap mı iğne mi.bende tedaviyle hamile kaldım ama bu ilacı hiç duymadım o yüzden merak ettim. ben gonal-f kullanmıştım.(iğne göbekten vuruluyo)en kısa zamanda hayırlı haberler alırsınız inş.allah yardımcınız olsun arkadaşlar.a.s.

6. 16 Haziran 2008
  7. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben de geçen ay puregon kullandım100 le başladım,150 ile devam ettim 4 gün.Ama malesef olmadı,umarım sen de işe yarar..Benim de inanılmaz sancım vardı,ilaçtan olurmuş o yani normal bişey sakın endişelen me.İnşallah bebeğin sana yapışmıştır.Sevgilerrr.

8. 16 Haziran 2008
  9. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım gonal-f iğnesi puregonun muadili sanırım.İkisi de aynı.Sen kaç ay kullandın,aşılama mı oldun?Ben de bir kez kullandım puregonu,doğal yolla denedik,ama olmadı...
    Şimdi ağustosa kadar ara verdik,dönüşte aşılama var.Dua edin bol bol lütfen bana.Sevgiler

10. 17 Haziran 2008
  11. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

arkadaşım bu yolla hamile kalan çok kişi var umarım sen de bu yolla hamile kalırsın;ben bir kere kullandım;çok stresliydim olmadı sanırım bu yüzden ve benimde adetim altı gün erken geldi;çok üzüldüm ve şimdi ara verdim;dönüşte aşılama yapılacak;kısmet ve kaderden öteye geçilmio malesef;biz elimizden geleni yapıoruz gerisi Allah'ın ol demesine kaldı hepimiz için;o sebeple sabırlı ve sakin olmalıyız;ne kadar stres olursak kuzucuklarımız o kadar ayrı kalıo bizden;Sevgiler:teytey:

12. 18 Haziran 2008
  13. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ya canım ben de çok kötü olmuştum vurulduktan en geç 2 hafta sonra geçiyo.Merak etme ben acıyla ağlayarak uyumuş kalmıştım,sabah bi baktım hiiiççç bişey yok.

14. 25 Haziran 2008
  15. _vildan_

_vildan_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasım üzülme herkesin bir zamanı var bebek sahibi olmak için moralin yüksek tut stres yapma fazla kendine ondan erken olmuş olabilir rabbi en yakında zamanda hayırlı bebekler nasip etsin cümlemize allaha emanet olunsüprizzzzzsüprizzzzz

16. 25 Haziran 2008
  17. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Canim seni okadar ii anliyorum ki benimki de 6-7 gun once gelmisti'anlamiyorum ki neden bole oluyo?Inan hastalandigimda olecegim zannettim.cok umutlanmistim,biliosun ilaclar cok ozel.Dedim herhelde olur ya,ama olmadi.?Beklemekten baska care yok malesef,en kotusu de beklemek degil mi?
    Ben puregonu ilk kez kullandim ve olmadi.doktorum artik asilamaya gecmemiz gerektigini soyledi ama ben o gucu bulamadim kendimde.Zaten o da ole soyledi.Stres yapiosun'yipraniyosun,ilaclarin fayasi zor olur dedi.Ben de ara verdim agustosta gidecegim ve asilama olacagim.Artik umudum cok da yok aslinda'gidisat tup bebek diorum kendim icin ve hazirliyorum kendimi.Ama ara verip zaman gectikce ii ki ara vermisim diorum cunku kendim icin yasamayi unutmusum,esimi sevmeyi bile unutmusum,hirs yapmaktan.Bu aradaki zamanda rahatlayip stres yapmamayi umud ediyorum.Sana da tavsiyem bu ay ara ver hatta obur ay da kendine gel arkadasim.
    Ve ben surekli nette olurum bana haber et durumunu'ayrica canin sikildiginda yaz.Evet bu konu kimseyle konusulmuyo biz birbirimizi tamir edecegiz insallah burda psikolojikman.Sevgiler:teytey:

18. 27 Haziran 2008
  19. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Allah çoooookk buyuk arkadaşım,herşeyin zamanı var.İnşallah biz de anne olacağız ...Ara verdiğin ii olmuş,göreceksin bak ii olacak hersey,kendini daha ii hissedeceksin..Şeniz