puregonu vurduktan sonra yattnzm kalktnzm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve YenidenDogdum tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : YenidenDogdum
  1. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    gecen sene ilk tedavideyken bi hemşire puregonu vurduktan sonra iş yapma demişti akşam 20:30da vuruyordum sonrada hiç kalkmıyordum.. bu seferr doktor saat verdi 18:00 da lucrinin arkasından yap dedi.. saat baya eerken yatacakmıyım napacam.. siz naptınız

2. 1 Haziran 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ne dıyonn ya..................yok öle şey ................ne doktor ne hemşıre le bışey demedı kuzum....ben işe gıderken kaç defa hemşıre yaptı bana ...ne alaka......

4. 1 Haziran 2009
  5. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ne bilim daha iyi eşit yayılır dediydi hakketen iki taraftada eşit yumurta olduydu ,
    şimdi vurdum iğneyi amanınn acayip yaktı sanki önceden yakmıyodu.. ne bilim.. kendim vurdum puregonu vurmakta zor başını ittirmek zor :d

6. 1 Haziran 2009
  7. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bencede canım böyle bişey yok ben DE PUREGONU VURULDUGUMDA GÜNLÜK YASANTIMA DEVAM EDıYODUM BÖYLE BıRSEYI ILK SENDEN DUYUYORUM CANIM

8. 1 Haziran 2009
  9. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ay kızlar iyi tonya getirmiş karı bizi o zaman ne günlerdi ya birde yazdı gene yemeği hazırlar apar topar koltuğa yatak acardık bana o koltukta puregondan sonra uyuya kalırdımda eşim kaldırmazdı da iyi olsun deyü

10. 1 Haziran 2009
  11. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kendı kendıne nasıl vuruluyon be canım valla ben kıyamıyodum kendıme hep eŞım vuruyodu banada
    decapeptly yakıyodu koldan olan puregon yakmıyodu benım bılmıyom yanı belkıde bÜnye ıle alakalı canım allah sabırlar versın ınŞallah hayırlı olur senın ıÇın

12. 1 Haziran 2009
  13. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    BoŞver canım bu dÖnemlerını bÖyle streslı seylerle gecırme gez toz eĞlenmene bak transferden sonrada ben 3 gÜn yattım sonrada yavas yavas ayaklandım 7.gÜnÜ dısarı bıle Çıktım Çok kafayı takma veren allah alan da o nasıpse olur

14. 1 Haziran 2009
  15. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    gecen sene yengem vuruyodu gelip ama zor oluyodu bi kere yanlış doz vurdu bana 1 gecede altıtane yumurtam büyüdü yok yere.. tabi şaşkınlık olabilir ama .. bu seferde kendim vurdum eşimde badimi tuttu oda destek oldu bana :d yavaş yavaş ittirdim iğnesi lucrine göre daha ince daha cabuk giriyor lonk diye göbüşe

16. 1 Haziran 2009
  17. figenn_

figenn_ mucizeni ver allahım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gülencim bencede ona gerek yok.onunla alakası yok bende hiç yatmadım ama olumsuz etkilemedi. Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU > Kadın & Çocuk Sağlığı > Tüp Bebek Özel Bölüm > Tüp Bebek Merkezleri
    Alman hastanesi veya bahçeci kliniğinde tüpbebek yaptıranlar

18. 1 Haziran 2009
  19. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorumya sen bide olmadı falan diyodun galiba dimi çok sevinmiştim haberini aldığımda .. ikizmiş birde oyy oyyy yerim onuuu darısı bana.. maşallah sanaaa