pürüzlü cilt için ne yapabilirim

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve EU2 tarafından 13 Ekim 2007 başlatılmıştır.

13 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

merhaba arkadaşlar benim cildim eskiden çok güzeldi ama aşırı stres sıkıntı nedeniyle çok bozuldu .kendimi hiç güzel göremiyorum hem sivilce hem izleri hem yenileri .ama şu an cildimde çok pürüz var ne yapabilirim.ben ilk defa yazıyorum cevap için şimdiden çok teşekkür ederim.

2. 13 Ekim 2007
  3. sedasezer

sedasezer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben lor...l pure zone adlı bakım setini kullanıyorum ve gercekten iyi yönde etki etti. karma bir cilt tipim olmakla beraber özellikle alın bölgem pürüzlüydü.1.5 haftadır düzenli olarak kullanıyorum ve ciddi bir düzelme var.adını tam vermedim belki sitede yazmam yasaktır diye.ama tavsiye ederim ilgilenirsen özel mesaj da atarım :KK66:))

4. 13 Ekim 2007
  5. EU2

EU2 Guest

sedacım çok teşekkür ederim.saol.o ürünü tv den duymuştum.peki fiyatı nedir acaba.
    kendine iyi bak

6. 13 Ekim 2007
  7. EU2

EU2 Guest

canım benim birde o ürün cildi kuruturmu acaba benim cildim hem problemli hem kuru ince çizgilerim var yüzümü kuruturmu acaba.

8. 13 Ekim 2007
  9. sedasezer

sedasezer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fiyatı 25 ytl civarında bişi (arındıcı jel+tonik+nemlendirici)
    bir de karma ve yağlı ciltler için öneriliyor eğer cildiniz kuru ise kullanmayın derim :)

10. 13 Ekim 2007
  11. EU2

EU2 Guest

teşekkürler canım.saol .bu ürün bana uygun değil galiba.belki başka bir arkadaş bitkisel bir formül önerir belki.
    sağlıcakla kal.

12. 14 Ekim 2007
  13. sedasezer

sedasezer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne demek canım a.s.:1hug:

14. 15 Ekim 2007
  15. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    la roche posay effaclar diye bir marka var kızlar bu konuda cok iddialı ve kullananlar hep olumlu şeyler söylüyor.. bende ondan alamaya karar verdim.
    yağ fazlası olan pürüzlü siyah nokta ve sivilce oluşumuna meyilli ciltler için bu seri..

16. 15 Ekim 2007
  17. EU2

EU2 Guest

bir de bu ürünü sorayım bakalım peki fiyatı nedir acaba.bu ürün aynı zamanda pürüzler için de geçerli değilmi
    sevgiler angel

18. 15 Ekim 2007
  19. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    doğal yollarla sorununu çözmeni tavsiye ederim ..benim cildimde çok problemliydi sivilce sivilce lekeleri vs. profesyonel ürünlerde kullandım ama hiç bir faydasını görmedim .. elma sirkesi ve sodanın çok faydasını gördüm ..ürünlere o kadar paraya vermeye gerek yok bence..