Puzzle Severler Kulubü

Konusu 'Fanatik Kulüplerimiz' forumundadır ve KxixymA tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : KxixymA
  1. KxixymA

KxixymA (¯`·Kocesinin Meleee•´¯) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hihoyyyt Puzzle severlerrrrrrrr hihoyyyt

Toplaşın canlarımmmmmmm :lepi:

En son hangi puzzle yaptınız? :eek:

Hangi puzzle türlerini seviyosunuz? :eek:

Tercih ettiğiniz marka hangisi? :eek:

Konuşalım, tartışalım, paylaşalım yerimseniben

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Benim en son yaptığım puzzle :

DANS EDEN KIZLAR

Avecfs bunu beğendi.
  2. 1 Eylül 2008
  3. TuRuNCu

TuRuNCu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.364
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar yapmış olduğum puzzle haftasonu bitti.Şimdi hepsinin resimlerini ekliyorum.2 puzzlede 2 kayıp parçam var.Onları bi ara temin edip yapıştıracağım.Resimler biraz bulanık ve karanlık çıkmış.İdare edin artık yerimseniben.Bu arada henüz hiçbiri çerçevelenmedi a.s

Bu ilk yaptığım 500 parçalık puzzle.

4. 1 Eylül 2008
  5. lithium

lithium Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işte benim kulubüm. bayılıyorum puzzle yapmaya.[​IMG] bunu kelebek hastası bir kuzenime hediye ettim.
    [​IMG]bunu teyzeciğime hediye ettim.
    [​IMG] bunu Maraşa taşınan İstanbul hasreti çeken arkadaşıma hediye ettim.
    [​IMG]bunu yine aynı arkadasıma düğün hediyesi olarak yaptım. 2 gün önce bitirdim.
    [​IMG] evde asılı duran tek puzzelsırnaşık şey
    [​IMG] buda şuanda yapmakda olduğum puzzleım. 2000parça çok zorlayacak beni.Çok üzgünüm çoook
    En çok Clementoni, KS games ve Art puzzle seviyorum.Çoğunluklşa D&R dan alıyorum. Puzzledepo adlı bir siteden de ilk defa Puzzlehalısı siparişi verdim memnun kaldım. Puzzle çeşitide çok gayet güzel.

6. 1 Eylül 2008
  7. lithium

lithium Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    taze ve lezzetli benimde yapacak listemde:jeyyar:
    toz yapıştırıcıyı suyla hazırlıyorsun.puzzleın üstüne sürüyorsun. ben veet tüy dökücü kremin plastik spatulası ile sürüyorumsırnaşık şey üzerinde çok kalmışsa kagıtla siliyorum.,
    bende puzzle halısı kullanıyorum. puzzleı yapıştırdıkdan sonra mukavvaya nakledip götürebilirsin.
    ben halıya yapıp bitirdikden sonra altına gazete koyuyorum. sonra yapıştırıyorum yoz yapıştırıcıyla. gazeteyi olurda halıya sızarsa diye koyuyorum. sonra tutuyorum gazetenin iki ucundan mukavvaya koyuyorum. sorunsuz gayet kolay oluyor.

8. 1 Eylül 2008
  9. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar merhaba ben de aranıza katılmak istiyorum. yaklaşık 6-7 sene öncesine kadar biz de annemle puzzle yapardık. bu kulübü görünce inanın çok heyecanlandım. inanılmaz bir heves sardı beni. biz mb nin puzzle larını alırdık o zamanlar.bir kaç tane de educa yaptık. şimdi tekrar puzzle a başlamak istiyorum. tavsiye edebileceğiniz marka var mı? epey uzak kaldım ben markalardan . bir de nette bunu gördüm daha önceden de hoşuma giden bir resim tavsiye eder misiniz CLEMENTONI markası SİSTİNE MADONNA resmin adı. renkler birbiririne çok yakın zorlanır mıyım ve resim nasıl sizce??

10. 1 Eylül 2008
  11. summer day

summer day Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de baılırım puzzle yapmaya daha dün yeni bir sipariş verdim 2000 parçalık.bence en kaliteli renkler educa nın başka markalardan da yaptım ama hiçbiri educa kadar tatmin etmedi beni bir de tavsiyem internetten sipariş verin kitapçılarla arasında baya bi fiyat farkı var çok daha ucuz ve daha çok seçenek var üstelik de gayet güvenilir bir site puzzledepo.com bunu da bitirip halı tüccarını yapacam hedefim :))

12. 1 Eylül 2008
  13. minyatxuxr

minyatxuxr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yeni arkadaşlara aramıza hoşgeldiniz diyorum.ne güzel her geçen gün sayımız biraz daha artıyor.sevgili puzzledaşlarım bende elimdeki puzzle ı dün bitirdim resmini ekledim buraya.yarın gidip yeni puzzlemı alacağım.
    bende şu anda kıyma arkadaşımızın yaptığı puzzle a başlıyorum yarın [​IMG]

sevgilim ve annem bunu çok beğendiler.salonda yeride hazır şimdiden.
    mübarek ramazan ayımız kutlu olsun sevgilerimle puzzle canavarı minyatür :)))

14. 1 Eylül 2008
  15. minyatxuxr

minyatxuxr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu çok güzel bi puzzle ama çok fazla düz renk var.gözünü korkutmak istemem ama çok kolay bi puzzle olduğu söylenemez kaydirigubbakcemile3

marka plarakta ricordi ve art ı önerebilirim canım... Şeniz

16. 1 Eylül 2008
  17. minyatxuxr

minyatxuxr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ben toz yapıştırıcıyı suyla hazırladıktan sonra puzzlen üstüne elimle sürüyorum.daha önce spatulayı denemiştim ama biraz zedeliyo gibi geldi bana o yüzden de elimle güzelce her tarafına yayıyorum.tavsiye ederim...

18. 1 Eylül 2008
  19. minyatxuxr

minyatxuxr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ellerine sağlık canım.hepsi birbirinden güzel olmuş. :lepi: artık bende hediye etmeye başlıycam puzzle larımı zira evde asavak yer kalmadı :roflol: