pzartesi sabahı doğuma gidiyorum...:s

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve my_aegean tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : my_aegean
  1. my_aegean

my_aegean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar pzartesi izmir çınarlı hastanesinde epidural sezeryanla doğum yapacağım.lütfen bana dua edin.ilk gebeliğim.biraz endişeliyim.allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin..ay gene heyecan bastı :KK70:kafamçokkarıştı

2. 23 Ekim 2009
  3. _sinemis_

_sinemis_ KaNaTSıZ MeLeĞiM :) Pro Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım .iyi haberlerini bekliyoruz.kaç haftadasın şuan

4. 23 Ekim 2009
  5. my_aegean

my_aegean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım ya hepimize inşallah.bugün38+3üm.aslında dr bugün de olabilir demişti ama ben biraz daha beklemek istedim.3gün3gündür dimi:)bebişim azcık daha beslensin içerde.

6. 23 Ekim 2009
  7. Baradiel

Baradiel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy bende bu hafta degil onumdeki hafta pazartesi sabahi gidcem dusundukce hem seviniyorum hem korkuyorum bende epidurial istedim ama korktum sonradan zaten daha once ameliyat gecridgim icin doktorum olmaz dedi bence sevinmelisin az kalmis hemde cok bebegine kavuscaksin hemde onu ilk goren sen olcaksin ben uyanicamda gorcem herkez goprmus olcak::KK43: allah saglicakla kucagini almayi nasip etsin canim donuste bize yazarsin dimi neler yasadigini??

8. 23 Ekim 2009
  9. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcın olsun, sağlıkla kucağına alırsın inşallah...

10. 23 Ekim 2009
  11. gulcangulcan

gulcangulcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah bir avazda kurtarsın canım.allah güç kuvvet versin.
    sağlıcakla alırsın bebişini kucağına.hadi bakalım gözün aydın diyelim şimdiden.

12. 23 Ekim 2009
  13. gulcangulcan

gulcangulcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah bir avazda kurtarsın canım.allah güç kuvvet versin.
    sağlıcakla alırsın bebişini kucağına.hadi bakalım gözün aydın diyelim şimdiden.

14. 23 Ekim 2009
  15. my_aegean

my_aegean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hepinize cok teşekkürler.dönüşte ilk vakit bulduğumda yazarım.Baradiel arkadaşımın dediği gibi ilk benim görecek olmam çok güzel olacak.zaten bu yüzden epidural istedim.düşünüp duruyorum valize koymayı unuttuğum bişey varmı diye.aklınızda olsun hastaneye sorduk ne getirelim diye.cay kaşıgı ve cay bardağı koyun arkadaşlar.hemşire ve dr um söledi.süt hemen gelmezse biberona alışmasın die mamayı cay kaşığı ile vereceklermiş.sizin de aklınızda bulunsun.

16. 23 Ekim 2009
  17. my_aegean

my_aegean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hepinize cok teşekkürler.dönüşte ilk vakit bulduğumda yazarım.Baradiel arkadaşımın dediği gibi ilk benim görecek olmam çok güzel olacak.zaten bu yüzden epidural istedim.düşünüp duruyorum valize koymayı unuttuğum bişey varmı diye.aklınızda olsun hastaneye sorduk ne getirelim diye.cay kaşıgı ve cay bardağı koyun arkadaşlar.hemşire ve dr um söledi.süt hemen gelmezse biberona alışmasın die mamayı cay kaşığı ile vereceklermiş.sizin de aklınızda bulunsun.a.s

18. 23 Ekim 2009
  19. filiz_onur

filiz_onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sağlıklı ve kolay bi doğum nasip etsin canım. Bebişini inşallah sağlıcakla alırsın kucağına. Bende perşembe genel anesteziyle sezeryan olucam. Sende benim için dua et :))