quinny mi concort mu,yardım lütfen..

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve minik kelebek tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : minik kelebek
  1. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    slm arkadaşlar..bebek arabası alıcaz ama bi türlü karar veremedik eşimle.
    maksi cosi quinnyi çok beğendim ben,ama eşim concort beğendi ki forumda concortla ilgili güzel yorumlar var.
    maksi cosi kullanan arkadaşlar yardım edebilir mi kullanışlı mı yoksa concort mu almalıyım?

2. 2 Ocak 2010
  3. manolya1

manolya1 Guest

tabiki concord fazla düşünmeye gerek yok

4. 2 Ocak 2010
  5. ALVOSAN

ALVOSAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende quinny buz var oğlumda 4 yaşına kadar çok rahat kullandım büyük ve ağar bir ürün ama çok severek kullandım şimdi yeni doğacak bebeğimede ana kucağı ile kullanıcam concort kullanmadığım için bilmiyorum ama quinny buzzdan memnunum ben:)

6. 2 Ocak 2010
  7. zeyon

zeyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bende quinny buzz kullanıyorum çok da memnunum.. ikisi de güvenli güzel araba hangisini beğeniyorsan onu al bence..

8. 3 Ocak 2010
  9. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için,hala karar veremedim tabikii :) bu haftasonu dışarı çıkıp ikisinide tekrar inceleyip öyle karar vericem.bebeğimin rahatı önemli inşallah sever arabasını minnoşum.

10. 31 Mart 2010
  11. dandeliontr

dandeliontr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mini kelebek merhaba canım arabalarla ilgili tüm yazıları okudum bende karar vermeye çalışıyorum ama diğer forum başlıklarını da incelersen buradaki kapsama alanı dışında diye geçen yorumları dikkate alma onlar reklam peşinde oldukları ispatlanmış tek 1 kişi. editör 1-2 yerde bunu belirtmiş. bu yazıyı yeni okuyan arkadaşlarda dikkate almasın. acayip sinirimi bozdu bu isimleri heryerde görmek.

12. 1 Nisan 2010
  13. XIXki Kedili Deli

XIXki Kedili Deli kızım yolda.. :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet, concordla ilgili dönen muhabbetteki üç beş kişi de aynı adamdı. dükkanının reklamını yapıp duruyordu.

ama concord hakikaten iyi bir bebek arabası.
    ben ıncık cıncık bin tane arabayı inceledikten, kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra concord aldım. henüz bebeğim doğmadı, kullanmadık ama evdeki duruşundan memnunuz :))
    sökülüp takılması çok kolay, katlandığında aşırı yer kaplamıyor.. velhasıl biz iyi bir karar verdiğimizi düşünüyoruz.

ama ikinci tercihin, maxi cossy quinny de süper bir araba, benim de düşündüklerimin arasındaydı.
    hangisini alırsanız alın memnun kalırsınız bence.

son tahlilde, varsa arabanızın bagajına sığıp sığmadığına, ağırlığına ve tipine/renklerine göre karar verin bence :)

Son düzenleme: 1 Nisan 2010
  14. 1 Nisan 2010
  15. Chocuk

Chocuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    Concorda sırf o reklam amaçlı mesajlardan dolayı gıcık oldum.Ama iyi araba , hakkını yiyemem.
    Maxi cosi için 3 tekerleklidense 4 tekerlekliyi tavsiye ettiler ama bilemiyorum.ınglesina da iyidir.Baston gibi kapansın hafif olsun, sonra araba bagajlarından taşarsa at arabayı daha iyi.

Ama dediğin iki arabada da bu sorun olmaz.

Ben de bu bebek arabası işini çok ciddiye aldım, doğum yaptım yapıcam ama araba ortada yok.doğuma koşarken şunu alın getirin diye tembihlerim, ana kucağıyla gelicekler çünkü:)

Bir de doğar da arabayı sevmezse durumu var tabi:)