rabbim ol dedi oluverdi.. :)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve bentanem tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bentanem
  1. bentanem

bentanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Bu satırları yazdıktan iki saat sonra bebeğimi düşürdüm arkadaşlar bilmenizi istedim..İleriki sayfalarda yazdığım halde gözden kaçmış sanırım...Yine de tüm dilekleriniz için teşekkürler

evet benim hikayem uzun olsada kısa yazacağım.. 6 senelik evliyim..evlililiğimin birinci senesinde hamile kaldım fakat bebek gelişemediği için kürtaj oldum..sonrasında troid ve prolaktin sorununla uğraştım..prolaktınım 281 çıkmıstı..ilaçlarla indirmeyi başardık..2 sene sonra karnımda sıvı var gerekçesiyle laparoskopi yöntemiyle ameliyat oldum.. dr um ameliyattan cıkınca aileme tüp bebeksiz çoçuğum olmaz demiş ailem bunu benden sakladılar ..zira tüp bebek hakkında çok endişelerim vardı..tabi 2 yıl geçince aradan dr um bana beklemenin anlamı yok tüp bebeksiz olmaz dedi..bense birseyim yok benim deyip bekliyordum hep..fakat yaşım 31 olunca ürkmeye başladım..bu sene başka dr'lara gittim onlarda direk tüp bebek dediler.. hatta prof dr semra kahramana gittim..karnımda sıvı olduğunu,tüplerimin tıkalı olduğunu,yumurta yetersizliği oldugunu bu şekilde hamile kalmamın imkansız olduğunu dediğinde o ay o kadar yıkılmıstimki bütün senelerim bir yana o ayım bir yanaydı..hatta o ay üzüntüden gece yanığı denen yaralar çıkarmıştım..

tekrar kendi druma gittim bana artık bekleme dedi..eşimde beklemeyelim demeye başladı ..bende onları ikna etmek amacıyla ramazandan sonra tüp bebek yaparız demiştim .. fakat druma siz ne derseniz deyin benim kendiliğimden bebeğim olacak diyordum..:KK1:nedense tüp bebek deyince ben çok ürküyorum.. gecelerce ağladım rabbim dr'ların değil senin dediğin olur diye dualar ettim..bu sıralar bazı dualar okudum.. aslan pençesini dr um önermişti bana ..kullanki tüp bebekte bize faydası olsun demişti..onu iki ay kullandım..afyon kaplıcalarına gittim..

dr'ların ümidimi tükettiği fakat benimse azda olsa bir kırıntıyla rabbime yalvardığım bir temmuz ayında benim için mucizem gerçek olmuştu.. a.s hamileydim.. nasıl sevindim tahmin edersiniz herhalde.. süprizzzzz şu an 9 haftalık hamileyim... dr'uma hiçbirsey demedim rutin muayene için gittim ..muayene ederken rengi attı bana sen hamile olabilirmisin dedi..:KK1: evet dedim şu an tüylerim diken diken oldu dedi..çünkü senin kapasiteni biliyorudm imkansızdı normal bir sekilde hamile kalman ..rabbim dileğince olur dedim..

uzun lafın kısacası burda ümidle bekleyen ,her ay günler öncesinden testler yapıp test manyağı haline gelen, kafana takma bak hamile kalırsın diyenlere hayretle bakıp nasıl takmayacağm diye öneriler isteyen kişilerden biriydim.. inanın teselliyi sadece rabbimde buldum..onun kapısı o kadar büyükki yeterki istemesini bilelim..sabredelim..

darısı tüm bekleyenlerin başına...

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Eylül 2010
  2. 10 Eylül 2010
  3. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    cok sevindim gercekten benimde tüylerim diken diken oldu
    allah saglikla kucaginiza almak nasip etsin

4. 10 Eylül 2010
  5. LaL

LaL Hayallerim var benim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Gozlerim dolu dolu okudum.. Rabbimden isteyenin eli hic bos kalir mi? O en guzelini bilen en guzel zamani bekleyen.. Saglikla bebeginize kavusun insaallah!

6. 10 Eylül 2010
  7. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    ay cnm benim ağlıcam hümgür hümgür ama bebişimin üzülmesini istemem :) ya o kadar sevindim ki...anlatamam...MAŞALLAH..SUBHANALLAH.....RABBİM ''KÜN'' DEDİ (OL) VE OLDU...YA MÜBDİ....O YOKTAN VAR ETTİ....RABBİM SONUNU GETİRSİN KÜÇÜK MÜCİZENİN

8. 10 Eylül 2010
  9. ccaaddee

ccaaddee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya güzel allahım nelere kadirr.....hayırlı olsun cnm

10. 10 Eylül 2010
  11. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlıı olsunn cnm çokk şükür sen kavuştun mucizene insaalalhh bende kavusurum.benim içinde dua et cnm

12. 10 Eylül 2010
  13. denizcim

denizcim Çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Canım okurken tüylerim diken diken oldu inan.Rabbim herşeyin zamanını bizden daha iyi bilir.
    Rabbim kucağına aldığın günleri görmeyi de nasip etsin inş:Saruboceq:

14. 10 Eylül 2010
  15. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    cok sevındım canım yaaa.rabbım cok buyuk.uzuluyoruz belkı cok,,, ama o ısteyınce hersey olur.rabbım bebegını saglıkla kucagınada almayı nasıp etsın.darısı da bızlere olsun ınsallah

16. 10 Eylül 2010
  17. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah...

18. 10 Eylül 2010
  19. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. dileyen herkese annelik tacını giydirsin. bana da umut oldu yazdıkların. sevgilerimle...