Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve nevrosky tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

  24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 1. nevrosky

  nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

  Katılım:
  17 Mart 2008
  Mesajlar:
  12.988
  Beğenildi:
  19
  Ödül Puanları:
  196
  Şükürler olsun ki bugünü , bu mutluluğu yaşamayı nasip etti Allahım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ne kadar şükretsem az. 3 yıllık bekleyişin ardından çıktığımız Tüp Bebek yolculuğunda Allahım yüzümüzü güldürdü. Bugün pozitif sonucumuzu aldık. 14. günümde 1070 gibi bir değerle bu sevinci yaşadık. :nazar: :nazar: :nazar: Allah bu mutluluğu herkese yaşatsın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah isteyen herkese bağışlasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah bu yolda herkesin yüzünü güldürsün. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah sağlıkla kucaklamayı da nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:


  Canım arkadaşlarım bilirler. Ama biraz olsun hikayemden bahsetmek istiyorum. Sorunumuz morfoloji bozukluğu idi. Bir sene içinde morfoloji %3’lerden %2 , %1 en son da %0 a düştü. Kronikleşmişti. Ama doğal yoldan olacak diye kendimi inandırmıştım. İnancımı kaybetmeden yola devam ettim. Bu süre zarfında başarısız 2 aşılama geçirmiştim. Daha sonra clear blue hamilelik monitörü kullanmaya başladım. Ovulasyon günlerimi ve civarını artık tam olarak biliyordum. Şansım daha fazlaydı ama morfoloji belimizi büküyordu. 1 sene içinde tüp bebek rapor işleri değişiverdi. Neyse ki 3 senemiz 18 Şubatta bitti. Başvurduk. 1 hafta içinde çıktı. Çıktığını öğrendiğim gün adetimin 2. günü idi. Bunu söylediğimde o zaman yarın gelin başlayalım dediler. İşte her şey çok çabuk gelişti. Kendimizi bir anda tedavinin içinde bulduk. En başından beri içimde çok tatlı bir huzur vardı. Hep pozitif şeyler düşündüm. Güzel olacağına inanıyordum. Sonuçta benim için hayırlı olan zaten güzel olmuş olacaktı. Rabbimden hayırlısını istedim. O da böyle takdir etti. Yumurtalar güzel büyüdü , sağlıklıydılar , toplandılar , döllendiler , transfer edildiler. Kısa protokoldü adı ama inanın ultra kısa oldu sanki. Çünkü Rabbim işlerimi çok kolaylaştırdı. Binlerce şükürler olsun. Güzel şeyler düşününce zaman daha çabuk geçti. Ama zamanımın daha çabuk geçmesinin bir başka sebebi de buradaki canım arkadaşlarımın ve diğer arkadaşlarımın , akrabalarımın desteklerini hiç esirgememeleri oldu. :asigim:


  17.03.2008 tarihinde üye olmuşum KK’ya. Üzerinden 1 sene 1 hafta geçmiş tam olarak. Çok güzel dostluklar edindim burada. Hep söylerim. Arkadaşlarımın hepsi bir tane. Hepsini çok seviyorum. :asigim: Çok iyi bilirler. Söylemekten bıkmam usanmam asla. Düşünün ki siteye giriş yapıyorsunuz 20’ye yakın mesaj atılmış size ziyaretçiden , özelden. Topiclerde de güzel dilekler , hayırlı dualar. Candan sözler. Ta buradan o sıcaklığı hissedersiniz , o kadar olur. Tanımadığım onca insan geldiler de o kadar içten şeyler yazdılar ki. :asigim: Şeniz


  Söyleyin ; işlerim nasıl rast gitmez , nasıl yüküm hafiflemez , nasıl zaman kısalmaz. Hepsi biricik arkadaşlarımın sayesinde. Ben hepsini yüreğimde hissettim. Onların söylediği her kelimenin her harfini kalbime , gönlüme işledim. Yalanım yok. Allah biliyor. Biz onlarla beslendik. Bebişlerim onlarla tutundular belki yaşama.


  Bu kadar sevilmek çok güzel bir duygu. Ben bu yaşadıklarımı asla unutamam. Duygularımı coşturan , heyecanımı artıran , pozitifliğimi sağlayan , umudumu katlayan sizlersiniz. Sizler için hep dua ettim. Ediyordum. Ediyorum. Edeceğim. Sizlerin mutlulukları ile hayat buluyordum. Şimdi içimde başka hayatlar belirdi. Şimdi daha çok ağızdan dua edeceğiz sizlere. İyiki varsınız canım arkadaşlarım. Allah sizlerden bin kere razı olsun. Size sayfalar dolusu yazsam yetmez. Benim yaşadığım duygu selini kimse tahmin edemez. Hiçbir sözcük karşılık gelmez. Bunları ben yaşadım. Bunları siz yaşattınız. Abartı , mübalaa ; kesinlikle yok. Sizlere kendimi ifade edememenin , sizlere minnetimi sunamamamın ezikliğini hissederim ancak.

  Bütün dostlar birbirinize sıkı sıkı sarılın. Bu dünyada en kıymetli şey budur. Mutlulukları anlamlı kılanlar da dostlar , acıları hafifletenler de. Paylaşmadıkça duyguların ne anlamı var ki.

  Hepinizin kıymetini çok iyi biliyorum. Hepinizi çok seviyorum. Hepiniz için güzel şeyler diliyorum. Tek tek sizin için buraya bir şeyler yazmak istiyorum. Her biriniz için bir sayfa dolusu yazsam yine de yetmez. Ne sevgiymiş , ne dostlukmuş. Çağla ki çağla bitmedi içimde. Gözyaşlarım nasıl dökülüyor tahmin edemezsiniz. Sizleri tanıdığıma çok mutluyum. Sizlerle tanışmamı sağlayan KK’ya milyonlarca teşekkür. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Allah gönlünüzden geçenleri hakkınızda hayırlı eylesin. Hamile arkadaşlarım sağlıkla bebeklerini kucaklasın. Anne arkadaşlarım sağlıkla bebeklerini büyütsünler. Hamile kalma için mücadele veren tüm arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun. Hayırlı gebelikler versin. Bekar arkadaşlarımın Allah gönlüne göre versin. Tüm arkadaşlarımın işleri , güçleri rast gitsin. Eşleri , dostları , sevdikleri hep iyi olsun. Sağlıklı , mutluluk ve refah içinde nice seneler geçirsin. Bütün güzellikler hep onlarla olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:


  Rabbim bağışlarsa , sağlıkla kucağıma aldırırsa hepinizden gelecekte tek tek bahsedeceğim. Eşim ve ben çok duygusal anlar yaşadık sayenizde. Onların da yaşayacaklarına eminim. Rabbim bağışladı şükürler olsun. Gerisi için yine yavrumu ya da yavrularımı Allaha Emanet Ediyorum. Rabbim onları korusun , bağışlasın inşallah. Hiçbir şartta isyanım olmayacak. Her zamanki gibi şükredeceğim. Rabbimden gelen her şeye razıyım ve hazırlıklıyım. Bu sevinci yaşadım. Yaşamaya devam etmeyi çok istiyorum , sağlıkla kucaklamayı çok istiyorum. Şükürle birlikte dualarıma devam edeceğim. Sizlerin de dualarınızı yine hep hissedeceğim. Rabbim gerisini takdir edecek. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:


  Bu güzel günümü , bu güzel hislerimi sizlerle paylaşmak istedim. İyiki varsınız. İyiki cansınız. Siz her şeyin en iyisine layıksınız. Şeniz Şeniz Şeniz


  Bu topiği okuyan tanımadığım herkes ; Allah sizlerin de gönlüne göre versin. Sizlerin de çok güzel dostlarınız olsun. Sizlerin de yollarınız kısalsın , engelleriniz azalsın. Mutluluklarınız çoğalsın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:


  Rabbim yüreği temiz , iyi niyetli , inançlı bütün insanları bir şekilde mükafatlandırıyor. Sizlerin de en kısa sürede mükafatlandırılmanızı diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:


  Bu yola baş koymuş herkese ; Sakın pes etmeyin. Hep umutlu olun. Hep pozitif olun. Yolun başına dönseniz de asla yılmayın , yenilmeyin. Bu bir sınavsa layıkıyla verin. İnanın emekleriniz boşa gitmeyecek. Bu dünyada olmazsa öbür dünyada yine ödüllendirileceksiniz. Ödülünüz kaçınılmaz. Bu dünyada ödüllendirilmeniz için hep dua edeceğim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:


  Allaha emanet olun canlarım. Sizleri seviyorum. Ama öyle böyle değil. Tahmin edemeyeceğiniz kadar çok. :asigim: :asigim: :asigim:
   
 2. 24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 3. EU1

  EU1 Guest

  Allahım büyüksün
   
 4. 24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 5. rapunzell_82

  rapunzell_82 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  23 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  3.417
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
  tebrık ederım nevrommmmmmm
   
 6. 24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 7. tuliny

  tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

  Katılım:
  7 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  5.333
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  146
  Allah sağlık versin size.. sağ salim kucağına al inş bebişlerini nevrom..
   
 8. 24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 9. EU1

  EU1 Guest

  ağlıyorum
  çok sevindim
  Allahım çok büyüksün
   
 10. 24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 11. rapunzell_82

  rapunzell_82 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  23 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  3.417
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
 12. 24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 13. EU2

  EU2 Guest

  Çok şükür Allahıma...Çok şükür....Sağlıkla alırsın kucağına inşallah bitanem...a.s.:nazar::nazar::asigim:
   
 14. 24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 15. janet

  janet Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2007
  Mesajlar:
  2.642
  Beğenildi:
  5
  Ödül Puanları:
  106
  su anda ağlıyorum allahım insallah tamamına erdirir sağ sağlim kucağına alırsın bebeğini ve darısı bütün burda bebek isteyen arkadaşlara ve ve ayseyi ismini yanlıs hatırlamıyorsam insallah sende bir an önce kavusursun canım dualarımız seninle ve sizlerle
   
 16. 24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 17. yabangxuxlxuxm

  yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

  Katılım:
  26 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  9.744
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  146
  allahım sana şükürler olsun bu mutluluğu bize yaşattın ya.rabbim kucağınada almayı nasip etsin..topiği sel götürüyor..bekliyorduk ve beklediğimiz gibi oldu.rabbim bizlerede nasip etsin...
   
 18. 24 Mart 2009
  Konu Sahibi : nevrosky
 19. EU2

  EU2 Guest

  cok duygulandim
  agladim rsmen ya gercekten cok sevindim
  darisi bizlere insallah simdi halay zamani
  sen bunu cok haketmistinnnnnnn
  :lepi::lepi:
  hihoyyythihoyyyt
  :teytey::teytey:
  :KK46::KK46: