Rabia Babalolu,Seil gnay avc,Esra ebi?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve remainder tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : remainder
  1. remainder

remainder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhaba,2.bebeğime niyetlendiğim bu günlerde müthiş bir doktor arayışı içindeyim.İlk doğumumu sezaryen olarak medical park fatihte Ayşeğül sofuoğlunda yaptım,kendisi yoğun olmasa ve 1 ay sonrasına randevu vermese kendimi gözüm kapalı tekrar kendisine teslim ederim fakat çok fazla yoğun olduğu için onu düşünmüyorum artık.
    Başlıkta isimlerini verdiğim doktorlar hakkında bilgisi olan yada bu doktorlara giden arkadaşlar deneyimlerini benimle paylaşırlarsa çok sevinirim.
    Başka doktor önerilerine de açığım,sadece bayan doktor olması tercihimdir.
    İstanbul avrupa yakasında oturuyorum.Hadi kızlar bana bı doktor bulun :sm_confused:

2. 14 Ekim 2009
  3. ninova_ninova

ninova_ninova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım nisa hastanesi asiye hanımın çok ii olduğunu duydum bende ona gitmeyi düşünüyorum

4. 14 Ekim 2009
  5. lalezar 29

lalezar 29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben rabıa hm gıttım ılk aylar muayene ucretı ve dogumu cok pahalı oldugu ıcın nısa hast.asıye hm. gıdıyorm dogumuda ıns.orda yapcam ama rabıa hm.super bır doktor ve cok kıbar hanımefendı maddı ımkanların musaıtse rabıa hm.gıtmenı tavsıye ederım...

6. 17 Ekim 2009
  7. esrasema78

esrasema78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm..medical park fatih de esra cebi'nin hastasıydım.hastasıyla çok ilgili ve samimi.fakat hastane fiyatları biraz pahalı.çarşamba günü histeroskopi yaptırdım.oradaki fiyat:sgk lı 3800 tl özel çapa hast de 650. tl.dr.um altay kartaldı.eğer para sorun değil derseniz bence esra cebi..

8. 9 Kasım 2009
  9. remainder

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet Rabia hanımı kime sorduysam herkes çok iyi bir doktor olduğunu söylüyor,en son muayene ücretinin 150 tl olduğunu biliyorum.Acaba doğum için ne kadar alıyor??
    Esra çebi ye gelince daha bugün medical park fatihe gittim,doktorun bulunduğu kat inanılmaz kalabalık,oturup bekleyebileceğin boş sandalye bulmak imkansız.Esra hanımı hastaneden dolayı eledim.
    Sanırım seçil hanıma giden yok :)

10. 12 Ocak 2010
  11. kardelen02

kardelen02 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    rabıa babalıoğlu süper bır doktor. ben kendısıne gıtmedım ama yakınlarım cok memnun. bırde benım doktorumda süper. berra önsoy gidemez. bahcelıevlerde özel muayenehanesı var. birde sare davutoğlu var sanırım oda bahçelıevlerde. özel doktorsa aradığın bunlar top 3:)

12. 13 Ocak 2010
  13. remainder

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kardelen merhaba;Berra hanımın muayenehanesi b.evlerin neresinde?
    Özel sağlık sigortasıyla anlaşması var mı acaba bir bilgin var mı?Muayene ücrei ne kadar??
    Sare hanımı biliyorum fakat eşi sebebiyle ankaraya taşındığı için istanbula haftada 1 gün geliyor,hastalarında çok yığılma var,bekleme sorunu çok olduğu için onu düşünmedim yoksa methini çok duydum.

14. 19 Ocak 2010
  15. greenss

greenss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esra çebi yi herkese tavsiye ederim tabi randevu alabilirseniz.Çok yoğun bir hasta trafiği var.Ben onun hastasıydım 2008 mart da doğum yaptım.Her seferinde pozitif ve güleryüzlüydü.Hatta doğum öncesi ufak bir rahatsızlık geçirip de hastanede kaldığım da sürekli muayene aralarında gelip nasıl olduğuma baktı.Tüm gebelik takibi boyunca çok ilgili ve samimi bence.Bu da hamile psikolojisini olumlu yönde çok etkiliyor.Eğer tekrar bebek düşünürsem kesinlikle esra çebi derim.

16. 26 Ocak 2010
  17. pelincikist

pelincikist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kim kadın doktoru tavsiye et dese bana..tek cevap kesinlikle Esra Çebi ilk zamanlar leyla ercana gidiyodum ama bir muayenemde esra hanıma gittim ve vuruldum kadına diyebilirim..o kadar samimi ve o kadar seninle beraber yaşıo ki her şeyi güven gelio sana..kendini çok iyi hisseidoysun..kanamam oldu düşük tehlikesi yaşadım hastanede yattım ve Allah tan aşağı esra hanım diyorum ben..

18. 24 Haziran 2010
  19. ELGXIXZ

ELGXIXZ Bebeğim gelll aytıkk:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bana yardımcı olabilirmisiniz rabia babalıoglu tüp bebek yaptırıyormu yaptırıyorsa nerede yaptırıyor yardımcı olursanız sevinirim fiyatları ne kadar biliyormusunuz