radyasyondan nasil koruyacagim onu?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sinemcengizoglu tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sinemcengizoglu
  1. sinemcengizoglu

sinemcengizoglu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba,

Ogretmenim fakat bilgisayar basinda oldukca fazla zaman gecirmem de gerekiyor. cep telefonlari da cabasi.. hamilelikte bebek cok daha hassas olsa da bir kizim bir oglum var cep telefonlarindan ayrilmadan yasiyorlar..

bu radyasyondan koruyan urunleri merak ediyorum. kullanan bilen duyan arastiran var mi?
    bir tavsiyeniz var mi?

2. 21 Ağustos 2010
  3. sinemcengizoglu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    birkac urun buldum birinin de testleri ödülü patenti falan var, Pulse Clean isminde.

Duyan kullanan varsa lutfen yazabilir mi? nedır ne degıldır?

4. 21 Ağustos 2010
  5. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben biryerde çam kozalağının radyasyonu çektiğini okumuştum.evde bikaç yere koydum bence sende iş yerinde masana koyabilirsin.

6. 21 Ağustos 2010
  7. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Radyasyon konusunda en iyisi kaktüs bizim evde her odada ar yani hamileliğimden sonra aldım malum pc laptop tv heleki plazmalar çok fena ama en iyisi yakın mesafede durmamak yani ben laptopu tv ye bağlayığ uzaktan hallediyorum işimi

8. 21 Ağustos 2010
  9. sinemcengizoglu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar cevaplariniz icin tesekkurler. kaktus de kozalak da mutlaka ise yariyordur deneyecegim. herhalde en ise yarayani uzak durmak ya da kullanmamak olsa gerek.. =)

fakat bunun yaninda bilimselligi olan kanitlanmis urunler icimi cocuklarim acisindan daha rahat ettirecek. 3 tane urun buldum Turkiyede olan.. ikisinin pek testi falan yok.. bir tanesi oldukca etkiledi beni raporlari falan var. amerıkada da buluş ödülü almış. testleri de goz beyin dalgalari konsantrasyon vs gibi onemli alanlarda yapilmis.işe yarıyor göründü bana.
    radyasyon kotu etkiliyor bu urunse yukseltiyor vücut fonksiyonlarının calısmasını tablolarina gore. Pulse Clean isminde bir ürün.. deneyen kullanan var mı: çünkü yine de insan bir deneyenden duymak istiyor. cünkü alınca evdekı her cihaza alacagım. bir bakar mısınız duydunuz gordunuz mu?

10. 22 Ağustos 2010
  11. AynurSabah

AynurSabah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum. Yani kaktüs kozalak vs söylentileri ben de duydum ama insan emin olamıyorki.
    Beni onca testi, ödülü, patenti çok etkiledi. Bir de yiğenim doktor, ona gösterdim. tıbbi raporlarını inceledi ve ürünün gerçekten etkili olduğunu söyledi. Daha da bir içim rahatladı.

12. 22 Ağustos 2010
  13. AynurSabah

AynurSabah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ürünün radyasyonu yok etmesini gözünüzle görebiliyorsunuz, laboratuvar cihazlarıyla radyasyonu ölçüp nasıl yok edildiğini canlı canlı gösteriyor videolarda.
    Kesinlikle tavsiye ederim, biz tüm cep telefonlarına ve aletlere taktık. Eskisi gibi başım ağrımıyor, kendimi güvende hissediyorum.

14. 22 Ağustos 2010
  15. AynurSabah

AynurSabah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sitesini merak edenlere: www pulseclean com tr

16. 22 Ağustos 2010
  17. sinemcengizoglu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar tekrar,

doktor yegeniniz nasil bir aciklama yapiyor bu ürün hakkında?

18. 22 Ağustos 2010
  19. AynurSabah

AynurSabah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arastirmalar arasinda PUBMED raporlari var. Mesela onlar cok saygin tıbbi araştırmalarmış ve kesinlikle emin olabilirsin dedi. Ürün raporlarini da inceledi ve cerrahpasada buna benzer testler yapiyorlarmis, bu testlerin uydurma seyler degil, gerçekten boyle ölcümler yapılıyor dedi. Bu sonuclara gore de urun gercekten oldukca etkili belliki dedi.