Rahatlatılmaya ihtiyacım var :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve pls tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pls
  1. pls

pls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle herkese merhaba.Benim bir sorunum var aslında pek sorun denemez.Belki birçoğunuz da çok taktığımı söyleyeceksiniz ki ben de böyle düşünüyorum zaten.Ama elimde değil.Henüz çok gencim,daha 18 yaşındayım belki de bu yüzden olaylar gözümde daha da büyüyor ve bu nedenle benden büyüklerin yorumlarına ihtiyacım var.1 yılı aşkın bir süredir birlikte olduğum biri var.Aynı okuldayız.Her şey çok güzel gidiyor.Ailesiyle tanışıyorum.Her şeyimiz birlikte ve tek kavga ettiğimiz konu kıskançlık diyebilirim.Normalde böyle olmamama rağmen konu o olduğunda aşırı kıskanç olabiliyorum.Ama kendimi dizginlemeye başladım yavaş yavaş.Artık ona yansıtmadan kendi içimde halletmeye çalışıyorum.Erkek arkadaşım kısa bi süre birlikte olup ayrıldığı kızla aynı sınıfta.Ama hiç konuşmuyorlar.Benle çıkmaya başlamadan önce de konuşmuyorlardı.Hatta erkek arkadaşım o kızı bana karşı yanlış bir şeyler yapmaması konusunda uyarmıştı.Önceden aynı sınıfta olmalarını dert etmezdim ama şimdi kıskanmaya başladım.Dün öylesine erkek arkadaşımın msnine girdim o kız onlinedı.Daha önce msninde ekli olduğunu görmemiştim.Ama erkek arkadaşımın evde interneti yok ve neredeyse hiç msne girmiyor.Büyük bir ihtimalle eskiden ekliydi ve o silmeyi unuttu.Çünkü ilgilenmiyor ve bu yüzden aklına gelmemiş olabilir.Ona çok güveniyorum.Her şeyden çok eminim.Ama işte bu sebepsiz kıskançlığım dünden beri mutsuz olmama sebep oldu.Erkek arkadşıma sormadım da çünkü ona güvenmiyormuşum gibi msnini karıştırmış durumuna düşmek istemedim.Her şeyden bu kadar eminken bu yersiz kıskançıklar niye bilmiyorum.Böyle olmak istemiyorum:KK43::KK43:

2. 1 Eylül 2010
  3. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    O nasıl başlık yavrum ya kaydirigubbakcemile3

4. 1 Eylül 2010
  5. DamLa1212

DamLa1212 Çav bella (: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet büyütmüşsün baya :) Hiiiiiiç gerek yok emin ol sen ( ben senden büyük değilim ama olsun :) )

6. 1 Eylül 2010
  7. pls

pls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    76
    kaydirigubbakcemile3

Pff biliyorum ama elimde değil.Dün o kadar sinir olmuştum ki iyi ki kontörüm yoktu eğer olsaydı ağzıma ne gelirse sayacaktım.:eek:lmaz:

8. 1 Eylül 2010
  9. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bunun yaşla ilgisi yok,genel olarak hepimiz yani tüm kadınlar sevdiğimiz adamı kıskanırız,şöyle düşün;eğer yapıcağı varsa sana belli etmedende yapar,sonuçta o senin sevgilin o kız olsa ne olur olmasa ne olur yok say ve huzurunu bozma,sevdiğinle her anın keyfini çıkarkaydirigubbakcemile5

10. 1 Eylül 2010
  11. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    238
    Başlıkta pek şuhmuş:jeyyar: atladım hemen

Kıskanclık bunlar heyecan dolu güzel şeyler

Kafanda kurma ortada bişey yok, sorununuz yokken sorun yaratma

Ha bişey gördüysen hissediysen tamam ama şu anlık herşey yolunda görünüyor

12. 2 Eylül 2010
  13. sunglases

sunglases Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben sevgilimi kuzeninden kıskanıyordum hatta sorun yok diyorlardı ben kimseye anlatamadım hislerimi..hatta burayada yazdım..abartıyorsun dendi sonuç kız sevgilime aşık çıktı..

senden iki yaş büyüğüm ama sevgilin msn nadir hatta hiç girrmiyorsa silmek içinde girmemiş olabİlir..
    sen bir daha girdiğinde engelle sil hatta..sevgilin sana sorarsa Niye Sildin Diye kİ sormaz söylersin rahatsız edici bi durum sildim önemlimiydi diye..takma kafana tatlım...allah dert vermisin..küçük minik kıskançlıklarda gerekli bi yerde..

14. 2 Eylül 2010
  15. pls

pls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    76
    Silip engelledim zaten ve sevgilimin fark edeceğini bile sanmıyorum :) Ondan en ufak bir şüphem dahi yok.Ama kız milleti değil miyiz işte en ufak şeyde kafamda kurup duruyorum.Bazen herkesten kıskanasım gelirken eski kız arkadaşına tabi ki hiç tahammül edemiyorum. Hepinize çok teşekkürler bu arada. :)

16. 2 Eylül 2010
  17. elefera

elefera Hosgeldin melegim (: Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    101
    Rahatlatılabıldın mı :-)

Darılma lutfen ama baslıgın farklı cagrısımlar yapıyor yerimseniben

Evet, abartıyorsun ve bunun farkındasın.

Sanırım kk da yazılan dertler kafanı karıstırmıs.

Takılma bu kadar, herkesın yasadıgını yasayacak degılsın.

18. 2 Eylül 2010
  19. pls

pls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    76
    Yok darılmam ablacım da hiç öyle farklı şeyler çağrıştırıcağını düşünmemiştim :)
    Açıkçası okuduklarımla kendimi kıyaslamıyor değilim :KK43: İşte en kötü huylarımdan biri her şey düzgün giderken bile içimde hep bir korkunun olması.İlk defa böyle seviyorum napalım..