rahatsız edici tüylerden kurtulma formülü

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve evrenn tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : evrenn
  1. evrenn

evrenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir konu daha önce açıldıysa özür dilerim.

1) 10 gr vazelin, 30 gr lanolin ve 25 gr kırlangıç otu özünü bir tencereye koyup, içinde su kaynamakta olan başka bir tencerenin üstüne oturtarak, buharın sıcaklığıyla erimesini (benmari usulü) bekleyin.
    2) Eriyince, 15 gr nişasta ekleyin, karıştırın, soğuyunca maske halinde yüzünüze sürüp, 8 saat sonra sıcak suyla yıkayın. Biraz uzun sürmekle birlikte oldukça etkili bir sistemdir.

ben bunu internetten buldu daha denemedim.deneyen arkadaşlar varsa bizimle burda paylaşabilirler mi acaba.

2. 9 Kasım 2009
  3. sheker_kiz

sheker_kiz GöNüL YiNe DeRiN YaRaLı!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    deneyen var mı bunu?bence vazelin kılları besler.kurtlulalım derken kurt adama dönüşmeyelim de hihoyyyt

4. 9 Kasım 2009
  5. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    lanaolin vazelin yağ içerikli maddelerdir
    kılları kesinlikle besler
    soğanda sarımsakta besler
    birileri nette yazıyor bu formülleri ama hangi etkiyle yok eder onuda yazıverselermiş bi zahmet
    belkide kafa bulmak için yazıp gittiler.
    araştırmadan bilmeden uygulamamak gerekir.

6. 9 Kasım 2009
  7. sheker_kiz

sheker_kiz GöNüL YiNe DeRiN YaRaLı!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence de bilmeden atlamamak lazım

8. 9 Kasım 2009
  9. evrenn

evrenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benimde bu karışımla ilgili bir bilgim yok. sadece internette buldum , buraya yazdım. bilen uygulayan varsa bizleri bilgilendirsin diye.

10. 9 Kasım 2009
  11. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    evrencim lütfen yanlış anlama senin için yazmadım.
    nette bu formülü birçok yerde okudum ,benim söylemek istediğim şuydu ,eğer etkili olduğuna inanıyorsanız herhangi bir yöntemin ,nasıl etki ettiğinide belirtin şeklinde idi(formülü icat edenedir sözüm:) .
    tabiki merak ettiklerimizi birbirimize soracağız,paylaşacağız
    ben kanaatimce etkisiz olduğunu söylemek istedim bu formülün, kullanmak uygulamak isteyenlerin takdiridir,burada amaç birbirimizi tüm bildiklerimizle özelliklede kaynak göstererek paylaşmak,doğruya yaklaşmak....

12. 9 Kasım 2009
  13. evrenn

evrenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok yanlış anlamadım canım :) sadece neden yazdığımı söyledim bende.ayrıca bilgilerin içinde teşekkürler ben vazalinin tüyleri beslediğini bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu.

14. 9 Kasım 2009
  15. myracnn

myracnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar lazer epilasyon yaptırın.... % 80 veya % 90 maxsımum bıtırıyor.fakat gercek lazer yaptırmanız gereklı bır daha tekrar etmıyecek.. kalıcılıgı kanıtlanmıs olacak. kalan tuylerede iğneli epilasyon uygulayacaksınız cillop gibi bacaklar....olacak...:kedi:

16. 12 Kasım 2009
  17. mavirenk

mavirenk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir daha tekrar etmiyecek lazer hangisi oluyor pekifisfisfis

18. 2 Eylül 2010
  19. blackviolin

blackviolin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar alexandra lazer epilsyonla genital ve bikini bölgeme lazer yaptırdım, 2.seans sonunda kontrol için gittim. kontrol sonrasında bikini bölgemde 7 tane fındık tanesi kadar morluk oluştu, bayramda tatile gidicem 1 hafta bile kalmadı ve bu görüntüden çok rahatsızım :KK43:((
    nişantaşı epiline da yaptırdım ve yetkilileri aradığımda izlerin ne zaman geçeceği belli olmaz,güneşe çıkmayın( bikini bölgesi ve güneşe çıkmayın gerçekten komik yani) zaten lazere başlamadan önce sözleşme imzalıyosunuz!!!!!! ve onda zaten yazıyo gibi yuvarlak cevaplar vermekteler...
    benim gibi lazer sonrası vücudunda morluk ya da iz olan var mı, ya da nası geçer, ne kadar sürede?? yardım lütfen