Rahim ağzı ameliyatı sonrası riskler

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sekerkizz tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sekerkizz
  1. sekerkizz

sekerkizz ALLAHIM sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iyi günler doktor hanım size bir sorum olcakben bebek tedavisi için doktora gittimve alttan muane sırasında rahmımde yara olustugunu soyledi ve bu yarayı dondurmamız gerek dedı ama ben bazı duydugum bazı bılgıler gore dogum yapmamıs bı kadına bu tedavının yapılması ıyı degıl dedıler ama ben ocak oyında bu ıslemı yaptırdım ve sımdıde cok tedırgınm hıc dogum yapmamıs bırıyım bı sorun cıkarmı acaba

2. 2 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun. hiç korkmayın sakıncalı bir işlem değil. rahim ağzındaki bazı problemlerde bir miktarı cıkartılır, konizasyon gibi işlemlerden sonra erken doğum riski olabilir. ama sizin durumunuzun bunlarla bir ilgisi yok.

4. 2 Nisan 2010
  5. sekerkizz

sekerkizz ALLAHIM sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tskurler doktor hanım tekrar bir sorum olcak size üç ay once yaramı dondurdum hemn hemen bir ay hiç ilişki olmadı esımle iki hafta once kontröle gıttım ve yaramda hsfıf bır kızarıklık kaldıgını soyledı ve doktorum bana fitil ve fitille uygulanacak bı krem verdı ama ilişki olmasın dıe bısey soylemedı bu sefer ben bu fıtıl ve merhemı kullanırken bir ılıskı oldu keske yapmasaydım dedım cok pısman oldum ve sımdıde ve yaraya zarar verdıgını dusunuyom gercı acaba boyle bi risk olabılırmı ve yara gecmezse krio yaparmı doktorum acaba

6. 2 Nisan 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    çok önemli değil fitil kullanırken de ilişki olsun istemeyiz ama yaranızın durumunu en iyi belirleyecek şey ikinci bir muayene olacaktır.ilaçlarınız bitince doktora gidersiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.