rahim agzı dıkılen varmıııııııı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve utku tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : utku
  1. utku

utku Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    113
    17 haftalık hamıleyım.rahım agzı dıkıldı benım.benım gıbı olanlar var mı

2. 24 Eylül 2009
  3. Aybala42

Aybala42 ''me veddeake rabbuke ve ma kale...'' Üye

Beğenildi:
    200
    Ödül Puanları:
    153
    Rahim ağzı dikilirken genel anestezi mi verdiler.hemen uyanabildiniz mi?sonrasında ağrı sancı oldu mu? ya da kanama? hastanede kaldınız mı? ben de olcam korkuyorum.bilgi verir misiniz?

4. 24 Eylül 2009
  5. utku

utku Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    113
    genel uyusturdular.ama narkoz degıl baska bısey verdıler.1 gece kaldım hastanede kanama yada sorun olmayınca yolladılar.hafıf kanama lekelenme gıbı olan sorun yaratmıyo cunku dıkısler taze normal dıyolar.agrıya gelınce oluyor bıraz.hamılelıkten dolayı tam agrı kesıcı veremıyorlar cunku.3-5 saat acı oluyor.bana fıtıl verdıler agrım fazla deyınce.
    tabı aksırık oksuruk buyuk tuvalete cıkınca ıkınmayı onermıyolar baslarda tabıı.kabızlık varsa soyle bence doktoruna.kısaca agrılı ve yorucu bır surec oldu benım ıcın.umarım senınkı farklı olur.kac aylık hamılesın?

6. 24 Eylül 2009
  7. utku

utku Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    113
    hemen ayıldım.merak etme sımdı cok rahatım 1 ayı gectı benım dıkılelı.azıcık acıdan bısey olmaz.cunku ben ılk bebegımı 5.5 aylık kaybettım bu sorun yuzunden.ılk bebegımden sonra teshıs koyuldu zaten.ınan bana bebegımı kaybetmek daha acı verıcıydı 2 yıl gectı hala aglarım.sana gelıp bakıcak bırılerı olsa ıyı olur bı kac gun.benım annem yanımdaydı vc harıc hıc kalkmadım

8. 22 Mayıs 2015
  9. Bebekim kim

Bebekim kim بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Utku hanım bende ikiz gebeyim bu konuyu araştırıyorum doktora gitmedim daha teşhis konulmadı ama size teşhis konulmadan önceki ağrılarınız falan varmıydı ne olduda gittiniz doktora

10. 31 Mart 2016
  11. Renaavgan

Renaavgan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Slm arkadaslar ben. Suan da 26 haftalik hamileyim 10 gun once rahim agzini baladilar hastanede kaldim 14 gun simdi evdeyim doktor fazla yurume zorlanma.ani hareketler yapma dedi! Sizce bundan sonra bisey olurmu doktora sordum olmaz dedi.ama.nebilim yinede birazda olsa tedirginim benim gibi olan basindan boyle bir olay gecen varmi