Rahim ağzi yaralarinin tüp bebekte etkisi

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve 16pervin16 tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : 16pervin16
  1. 16pervin16

16pervin16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    dr bey 30 yaşındaym ben beş selik evliyim üç aşılama bir tüpbebek oldum hepsi negatif büyük bir sorunum yoktu adetlerim düzenli 28 gün arayla oluyom ara lekeler oluyo normalmi rahim filmi temiz rahim içi duvarı temiz yumurtalarım zayıf yavaş büyüyor iynelerle dr istediği şekilde normal büyüdü eşimin sprm testti iyi çıkmıştı aşılamalarda olmuştu tüpbebekte istemedi dr arada iki yıl var tekrar gereklimiydi acaba ama bana başka bir tahlil falan yapılmadı direk iyne tedavisi ve transfer işlemi yapıldı transfer günü dr rahimağzında baya büyük yaran var dedi geçti önce görüp yara için bir şey yapılması gerekirmiydi yoksa tüpbebek için önemli deyilmi şimdi yaram duruyor hamile kalmayı engellermi yara yakılmasımı dondurulmasımı yoksa ilaç tedavisimi olmam gerekir lütfen cvbyazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürederim.

2. 31 Mayıs 2010
  3. 16pervin16

16pervin16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    dr bey bana neden cvb vermediniz anlamadım her gün bakıyorum yoksunuz yazarsanızda yazmazsanızda canınız sağolsunbilmiyorumkismile

4. 17 Haziran 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar gec cevap icin ozur diliyorum islerimin yogunlugundan dolayi yazamadim tekrar kusura bakmayin rahim agzi yaralarinin genelde etkisi olmaz fakat beraberinde bir enfeksiyon eslik ediyorsa bu bir problem teskil edecektir ilk once ilac tedavisinin tercih edilmesi gerekir esas sorunu halletmediginiz surece yaktirip veya dondurup durursunuz tup bebek tedavinize tahlil yapilmadan baslanmasi da baska bir talihsizlik dogru yeri bulmaniz dilegiyle sevgiler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.