Rahim ağzı yarasının yakılması

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve smallangel tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : smallangel
  1. smallangel

smallangel ömrümün 2. prensi :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Merhabalar,
    Öncelikle bilgilerinizden dolayı teşekkür ederim.
    14 eylül tarihinde rahim ağzı yaram yakıldı , yaklaşık 1 haftadır normal olarak akıntım geliyordu, sonrasında bu akıntım kırmızıya döndü ve 1 haftadır da akıntılarım kanlı olarak geliyor, çok telaş ediyorum yanlış bişey mi oldu acaba diye ? Birde hamile kalmadan yaranın yakılması ne kadar doğru ? Bazı drlar hiç doğum yapmamış bayanların yaktırmasını tavsiye etmiyorlar. Cevaplarınızı bekliyor olacağım, teşekkürler

2. 1 Ekim 2010
  3. smallangel

smallangel ömrümün 2. prensi :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Doktor Bey merhaba tekrar, bugün muayeneye gittim ve doktorum kılcal damarlar açık kalmış, akıntıdan dolayıda kapanamamış kendiliğinden dedi ve açık kalan kılcal damarların üzerini tekrar yaktı.Yakmadan sonra 17. GÜN dü ne kadar doğru bir işlem bu ? Kafam çok karıştı , kendiliğinden geçermiydi bu kanlı akıntı acaba ? Rahim ağzı yaram baya büyüktü %95 oranında demişti drum, ve kısırlık sebebidir buda demişti , gerçekten yarası olan hamile kalamazmı ?

4. 1 Ekim 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    bence tekrar yakılması doğru olmuş çünkü kanayan damarlar yakılmazsa kanamanın durması pek mümkün olmuyor.Hiç endişe etmeyin yakılan bölge iğleştiğinde hiç problem olmayacaktır.Gebelik açısından bir problem olmayacaktır

iyi günler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.