Rahim Anomalileri

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zeyhat tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : zeyhat
  1. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Konumuzun silinmesi üzerine arkadaşlar konuyu yeniden açtım. Bundan sonra burdan paylaşmıarımıza devam ederiz.

2. 22 Temmuz 2008
  3. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı olsuuuunnnnnn

4. 22 Temmuz 2008
  5. bride_

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Hayrola zeyhatcım sen hastanedemiydin dün? Neler yaşadın anlatırmısın?

6. 22 Temmuz 2008
  7. zeyhat

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Birdeciğim bana kist patlayınca hormon tahlili vermişlerdi. Dün regliminin 3 günüydü doktora gittim ultrasonda artkı kistimin olmadığı nisöyledi burada kist patlarkenki çekilen ultrasonuda gösterdim baya büyük bir kistin varmış ama rahim boş artık dedi. TSH FSH E2 LH için kan verdim. 21. günde proloktin ve prdgestrona bakacaklarmış tekrar kan alıp.

Burada önce başka bir hastaneye gittim. Kadını gördüm ters suratlı bir kadındı. Benim kistimden çok ameliyatıma takıldı. Nasıl anlaşıldı. Kanamam vardı uzun süreli o yüzden gitmiştim ultrasonda gördüler rahimdeki sorunu dedim. Bişyelri çürütme derdinde. Yok septum kanama yapmaz falan. Bende çok doktora gittim ilaçlı film laparoskopide septum olduğu anlaşıldı dedim. Sonra ben muayene olmak istemiyorum dedim. Sevkimi iptal ettirdim parayıda geri alıp çıktım hastanden. Zaten bugün olsun hala korkarak gidiyorum hastaneye birde onun mahkeme gibi suratını görünce iyice korktum. Neyseki muayene bile ettirmedim kendimi.

8. 22 Temmuz 2008
  9. bride_

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106

Her doktora gitmemek lazım zeyhatcım, bak işte nasıl konuşmuş bilmeden etmeden...Tahlillerini ne zaman çıkacak 3 güne çıkar inşallah iyi sonuçlar olacak, Yumurtlama oluyormu yada engel olan birşey varmı ona bakmışlar..

10. 22 Temmuz 2008
  11. zeyhat

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Cuma günü bugünkü verdiklerimi alacağım. 8 ağustosta diğerinin kanının vereceğim. Doktor hepsinin sonuçlarını al öyle değerlendirelim dedi. Burada bu tahliller sanırım tam zamanında oldu. Benim her ay reglim 5 gün sürerken bu ay 2,5 gün sürdü.

12. 22 Temmuz 2008
  13. bride_

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Tahlil sonuçlarında herşey belli olur zeyhatcım , hem arada öyle yumurtlamadığın aylarda olabilir onu kafana takma...Sonuca göre tedavi planı yaparlar, tsh tiroid hormonudur, fsh yumurtlama hormonudur,
    e2 ostrojen demek, lh neydi unuttum.Birtek prolaktin bakmamışlar.

14. 22 Temmuz 2008
  15. zeyhat

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Proloktinle progestrona da bakacaklar ama reglin 21. günü kan vermek lazımmış. Peki bu hormonlar ne işe yarıyor canım bilgin varmı? İlkkez ben hormon profilime baktırıyorum.

16. 22 Temmuz 2008
  17. zeyhat

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ben işte f evde q klavye kullanıyorum. O yüzden yanlış yazabiliyorum. Bu konunun başlığınıda yanlış yazmışım nasıl düzeltebilirim bilginiz varmı?

18. 23 Temmuz 2008
  19. ay77

ay77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar, ben geldim.. demek yeni yerimiz burası :) güzelmiş pek beğendim...ama o kadar üzülüyorumki eski yazılarımızın hepsi gitti..yazık oldu :KK43: ama hayat devam ediyor napalım..

Zeynep çiğim, iyi hormon testlerini de yaptırmışsın...çok sevindim...inşallah sonuçların iyi çıkar ..iyi geceler